• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Mierzyn

Znalezionych ofert: 23

15883633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675353 15883633 3 pokoje gotowe do najmu przy ul. Spółdzielców czeka na Najemce. Umeblowane i wyposażone mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bez windyduży słoneczny balkon Czynsz najmu 2.800zł. plus opłaty ( gaz i prąd wg zużycia oraz czynsz do spółdzielni około 5...

Mierzyn, Spółdzielców

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
2000
15883577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675268 15883577 Do wynajęcia obiekt o powierzchni 460 m2 składający się z:- hali o powierzchni ok. 400 m2,- części biurowo–socjalnej (pomieszczenia handlowe, biurowe, pomieszczenia socjalnego, toalet) o powierzchni ok. 60 m2. Hala o przeznaczeniu handlowym lub produ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

9 000 PLN (20 zł/m2)

5
-
460 m2
2001
15883108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673713 15883108 Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w Mierzynie przy ulicy Spółdzielców. Kilka minut od centrum handlowego STER w Szczecinie. Lokal o powierzchni 43 m2 składa się z:- umeblowanej kuchni z jadalnią,- pokoju- sypialni- łazienki z kabi...

Mierzyn, Spółdzielców

1 900 PLN (45 zł/m2)

2
1
42 m2
2000
15728725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24751179 15728725 Przedstawiam do najmu lokal zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mierzyna.Lokal o powierzchni użytkowej 71m2 usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku z 2021 roku. Budynek posadowiony na działce w drugiej linii zabudowy, wykonany z Ytongu, pok...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 700 PLN (52 zł/m2)

6
-
71 m2
2021
15882829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27673445 15882829 Oferujemy do wynajęcia od 1 maja skrajny dom z dużym ogrodem w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m², wybudowany w 2022 roku.Na parterze znajdują się:* kuchnia z meblami oraz sprzętem AGD: zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik,* salon z...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 800 PLN (57 zł/m2)

4
1
120 m2
2200
15734794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 24842759 15734794 Działka o powierzchni 997 m2 położona w Mierzynie w bliskiej odległości od ul. Nasiennej.Działka niezabudowana. Brak ogrodzenia.Dostęp do mediów: woda, energia elektryczna, kanalizacja....

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
997 m2
-
15799903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26198505 15799903 Hala magazynowa o powierzchni całkowitej 500 m2 położona w Mierzynie 7 km od centrum Szczecina. Budynek wykończony w bardzo dobrym standardzie, oszczędny w eksploatacji dzięki nowoczesnej instalacji elektrycznej, dobrej jakości wykończenia budynku. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

10 000 PLN (20 zł/m2)

1
-
500 m2
1997
15882660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27671308 15882660 Oferujemy do wynajęcia od 1 kwietnia skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m², wybudowany w 2022 roku.Na parterze znajdują się:* kuchnia z meblami oraz sprzętem AGD: zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik,* salon z jadalnią,* ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 800 PLN (57 zł/m2)

4
1
120 m2
2200
15735733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24860463 15735733 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną i atrakcyjną cenowo powierzchnię magazynowo–produkcyjną z możliwością dostosowania do różnych potrzeb najemcy. Obiekt położony jest w dobrze skomunikowanej lokalizacji, z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowyc...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

10 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
360 m2
-
13304835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 1594811 13304835 Proponujemy do wynajmu działkę o powierzchni 950 m2 zlokalizowaną w Mierzynie ,gm. Dobra, powiat policki, rej. ul. Lubieszyńskiej.Teren może być przeznaczony na różnego rodzaju działalność handlową, produkcyjną, logistyczną z uwagi na bardzo dobre po...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

4 500 PLN

-
-
950 m2
-
15066362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8724267 15066362 Powierzchnia biurowa 69m2 na parterze z zapleczem socjalnym + miejsca parkingowe. Powierzchnia wynajęcia na rzucie zaznaczona kolorem granatowym. Budynek z lat 90-tych.Doskonała widoczność obiektu. Dostęp 24h. W cenie duże powierzchnie reklamowe. Obi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 000 PLN (43 zł/m2)

1
-
69 m2
1995