• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Olsztyn

Znalezionych ofert: 96

15896030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965830 15896030 Mieszkanie 2- pokojowe na wynajem.Znajduje się w bloku przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kormoran w Olsztynie.Idealne dla osób ceniących sobie wygodę, w każde miejsce miasta można stąd dojechać zarówno autobusem jak i własnym samochodem.Bezpośrednio przy...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1979
15572679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21595514 15572679 Oferta wynajmu lokalu pod działalność usługową bądź biurową.LOKALIZACJA Lokal położony przy ul. Kościuszki 43W odległości kilkuset metrów olsztyński ratusz i Dworzec Główny. Bezpośrednie sąsiedztwo C.H. Manhattan i Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. W...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

787 PLN (45 zł/m2)

3
-
17.5 m2
2000
15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1973
14126113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2441171 14126113 OFERTA DOSTĘPNA OD POCZĄTKU CZERWCA! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o BARDZO WYSOKIM STANDARDZIE o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul. Bar...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 250 PLN (61 zł/m2)

2
-
37 m2
2020
15896031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965831 15896031 Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w bloku przy ul. Złotej.Blok, w którym się znajduje położony jest na Osiedlu Zacisze.Na powierzchnię użytkową wynoszącą 33 m2 składają się: •Salon z aneksem kuchennym, •Sypialnia, •Łazienka, •Prze...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (61 zł/m2)

2
1
33 m2
2009
15883749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal/Top lokalizacja Olsztyna 27675678 15883749 Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 65 m² (powierzchnia po podłodze nieco większa), zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mielczarskiego 8 w Olsztynie.Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany - wyposażony w biurka or...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
80 m2
2025
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15805963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26319323 15805963 Nowa hala o pow. 515 m2, z pomieszczeniem biurowym i toaletą, plac manewrowy, 14 miejsc postojowych.Hala ogrzewana, dostępna od zaraz. LOKALIZACJA:Olsztyn - ul. Lubelska - w centrum biznesowo-przemysłowej części miasta.Blisko centrum miasta, 5 minut ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

16 480 PLN (32 zł/m2)

11
-
515 m2
2025
15798674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26178721 15798674 Atrakcyjny obiekt o pow. 500 m2, widoczny od ulicy Sielskiej, idealny na wszelkiego rodzaju usługi, produkcję z powierzchnią biurową. Osiedle Grunwaldzkie - wylot z Olsztyna na Ostródę (drogę krajową nr 16). Obiekt przy głównych ulicach Armii Krajowe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

10 000 PLN (20 zł/m2)

12
-
500 m2
2003
15792470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26019314 15792470 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe 46m2 na parterze, w Olsztynie przy ul Żelaznej. Przed budynkiem miejsca parkingowe, przy wejściu możliwość powieszenia reklamy. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER https:sb360.onlinedkmjvq (jeśli nie widzisz linku skontakt...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (50 zł/m2)

3
-
46 m2
1996