• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Piła

Znalezionych ofert: 54

15553585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050864 15553585 Piła - Śródmieście AL. PIASTÓW Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok w centrum miasta - IV piętro - 2 pokoje - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, natrysk - SALO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15894398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27941656 15894398 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 016 PLN (64 zł/m2)

11
-
16 m2
2023
15085976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9321873 15085976 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 195 PLN (63 zł/m2)

11
-
19 m2
2023
15893355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27908788 15893355 DO WYNAJĘCIA ELEGANCKI LOJAL UŻYTKOWY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy po remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o komforcie pracy oraz estetycznym...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 700 PLN (45 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15598380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139293 15598380 Mieszkanie w nowszym budownictwie na os. Zielona Dolina: - 2 pokoje - powierzchnia 39,33 mkw - I piętro - przeszklony balkon tzw. ORANŻERIA - WINDA WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczne i bardzo ciepłe...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15758341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25319571 15758341 Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - I piętro - BALKON - WINDA - nowe budownictwo WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczn...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2019
15218342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12991357 15218342 Piła - Śródmieście ul. WODNA Atrakcyjne mieszkanie umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok - III piętro - 2 niezależne pokoje - z dużego pokoju wyjście na BALKON - jasna i oddzielna kuchnia - łazienka razem z wc, natrysk OPŁATY: - ods...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 200 PLN (28 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15878353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27594390 15878353 Nowa kawalerka 28,61 m² Os. Lotników 2025 r. winda piwnica Na wynajem nowoczesna, nigdy nie użytkowana, w pełni wyposażona kawalerka położona na I piętrze nowego budynku z 2025 roku na prestiżowym osiedlu Lotnik...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15887897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27796858 15887897 Lokal usługowy do wynajęcia - 98 m² Piła - Śródmieście Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 98 m² , położony w Pile wzdłuż ulicy Kolbe - miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych i świetnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

3 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15881408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27630134 15881408 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 6 250 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

104 833 PLN (17 zł/m2)

1
-
6250 m2
2024
15663758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23521135 15663758 Do wynajęcia hala biurowo - magazynowa w Pile! Powierzchnia magazynowa 690 m 2 i biurowa 190 m 2 Idealna lokalizacja dla Twojej firmy - ul. Bydgoska bezpośrednio przy obwodnicy Piły! Doskonała komunikacja to kolejny atut - dostęp do drog...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

37 800 PLN (43 zł/m2)

11
-
880 m2
-