• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Piaseczno

Znalezionych ofert: 43

15892683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27899508 15892683 Hala magazynowa 275m 2 bez filarów w Piasecznie, z wjazdem z poziomu 0. Hala murowana, ogrzewana, ocieplona wełną mineralną, o wysokości 9m, widna, ze świetlikami w dachu. Powierzchnia wydzielona blachą falistą na wysokość 2,7m. Wrota z poz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 600 PLN (24 zł/m2)

11
-
275 m2
1982
15892679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899500 15892679 Lokal biurowo-usługowy 80 m 2 w centrum Piaseczna na III piętrze w budynku usługowo-biurowym w ciągu handlowo-usługowym. Dwa pokoje ze skosami , w tym open space ok. 48 m 2 z możliwością podziału jeszcze na dwa mniejsze. Toa...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 900 PLN (36 zł/m2)

11
-
80 m2
2000
15892663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899510 15892663 Biuro ok. 112,44m2 w Piasecznie, okolica Józefosławia, z klimatyzacją, monitoringiem, przeszkleniem, parkingiem. Dwie kondygnacje bez windy: pierwsze i drugie piętro, c ztery pokoje biurowe, dwie toalety wspólne z drugim najemcą. Na 1. p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
112 m2
2011
15892680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899505 15892680 Biuro 60m2 z klimatyzacją, na pierwszym piętrze w Piasecznie, okolice Józefosławia. Trzy pokoje biurowe z oknami od zachodu: 26,03m2, 12,77m2 12,86m2, oraz części wspólne z drugim najemcą: zaplecze socjalne kuch...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 260 PLN (54 zł/m2)

11
-
60 m2
1998
15601692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22216900 15601692 Oferuję do wynajęcia KLIMATYZOWANY lokal biurowy o powierzchni 94 mkw. Zlokalizowany na II piętrze w budynku biurowym. Budynek z ochroną, w doskonałej lokalizacji i łatwej komunikacji. W bardzo dobrym s...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 054 PLN (43 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15611905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22440063 15611905 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowego z częścią biurową o łącznej powierzchni 415m2, zlokalizowany w Piasecznie.Piętrowy kompleks zlokalizowany jest w Piasecznie przy ulicy Czajewicza blisko ul. Kościuszki.Na parterze budynku znajduje się częś...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

20 480 PLN (49 zł/m2)

12
-
415 m2
1980
15886398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27756564 15886398 Do wynajęcia, lokal usługowy w świetnej lokalizacji, przy ulicy Geodetów, tuż przy ulicy Puławskiej, w Piasecznie. Powierzchnia lokalu 100 m2: W skład lokalu wchodzi: - pomieszczenie handlowo-usługowe, - WC, - pomieszczenie techniczne - kotłownia...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

8 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15457890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19011688 15457890 Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum Piaseczna, przy ul. Młynarskiej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużym tarasem, - łazienka, - przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, u...

Piaseczno (Centrum) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15399368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17662561 15399368 Na wynajem pomieszczenie biurowe p metrażu 800 m2 zlokalizowane na I piętrze budynku położonego w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 34 wraz z możiwością korzystania z miejsc parkingowych dla samochodów. Możliwość wynajmu większej powierzchni (dodatkow...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

200 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
1600 m2
2001
15845258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858674 15845258 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35,93m2. na wysokim parterze.Składa się z:salonu z aneksem kuchennym 19,93m2,oddzielnej sypialni 11m2,łazienki 5m2 z kabiną prysznicową.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
1
35.93 m2
2023
15829015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26624937 15829015 Do wynajęcia lokal usługowy 65,5 m Parter Wysoki standard Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 65,5 m, usytuowany na parterze . Lokal idealnie nadaje się na biuro, kancelarię, gabinet, lub inną działaln...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 400 PLN (68 zł/m2)

1
-
65 m2
2024
15725006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24668248 15725006 Do wynajęcia lokal biurowy - usługowy 60 mDo wynajęcia lokal o powierzchni 60 m, zlokalizowane w domu wolnostojącym, na parterze.Atuty lokalu:- lokal składa się z pomieszczania usługowego, łazienki z kabiną prysznicową, oddzielnym WC- możliwość wynaj...

Piaseczno (Zalesie Dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (75 zł/m2)

1
-
60 m2
-