• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 29

15528456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
POWIERZCHNIE BIUROWE I MEDYCZNE 20565496 15528456 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych i medycznych w nowoczesnym i reprezentacyjnym biurowcu Nobel Tower.Budynek zlokalizowany jest w sercu Jeżyc, przy jednej z głównych ulic Poznania. Ten wyjątkowy obiekt łączy innowacyjno...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
210 m2
2014
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15857911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27135068 15857911 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 16,3 m2 usytuowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu zlokalizowanym na terenie bazy magazynowej. Wysokość powierzchni 2,75 m. Wykładzina z...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

522 PLN (33 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15630884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860951 15630884 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, chro...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

1 127 PLN (32 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15857735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27133080 15857735 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Powierzchnia magazynowa 170 m2 w jednokondygnacyjnym budynku o konstrukcji stalowej typu wiata. Dostęp do powierzchni z poziomu 0. Wysokość 3,4 m. Brama typu roleta...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

2 643 PLN (16 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15888687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820823 15888687 Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul. Urbanowska jest bardzo spokojną ulicą tuż obok Park...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 600 PLN (36 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15846388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26884633 15846388 najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :)  Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13  wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym  powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka , taras ,  miejsce postojowe w hali...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15849996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26985115 15849996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko PREMIUM, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu.Do Twojej dyspozycji oddajemy świeżo wyremontowany hard LOFT - Kotłownia Coworking. Budynek...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15885666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27736655 15885666 ;Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek z prysznicami oraz kuchni i balkonu. ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 PLN (81 zł/m2)

11
-
18 m2
1950
15822861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26636058 15822861 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Moduł magazynowy (538 m2), wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym (117m2), o łącznej powierzchni 655 m2 w budynku o konstrukcji żelbetowej. Dostęp do powierzchni...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

13 106 PLN (20 zł/m2)

1
-
655 m2
-