• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 123

15748267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25108382 15748267 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, Jasnych Błoni i Urzędu Miasta). Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
170 m2
1904
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15824026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620268 15824026 Śródmieście - komfortowe mieszkanie - SMART LOFT - o powierzchni 42 m2 położone w budynku po dawnej fabryce papieru z XIX wieku.Nieruchomość po rewitalizacji zakończonej w 2024 roku.Budynek 4-piętrowy z oszklonymi windami, garażami i pomieszczeniami ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (72 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2024
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15885830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27742945 15885830 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15841805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26798145 15841805 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15882896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673253 15882896 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024