• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Żelechowa

Znalezionych ofert: 4

15897567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28006450 15897567 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Szczecinie Przy ul. Komuny Paryskiej z prywatnym parkingiem dla mieszkańców. Mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni z oknem, łazienki oraz dużego ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45.4 m2
1970
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15883223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27673693 15883223 Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 380 m2, w tym ok. 80 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą:- dwa pomieszczenia biurowe ( ok. 15 m2 każde);- pomieszczenie socjalne dla pracowników, wraz z przebieralnią i łazienkami (ok....

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 360 PLN (38 zł/m2)

11
-
380 m2
1970
14681105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2969824 14681105 Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r.Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej z miastem to jest to oferta dla ciebie.Mieszkanie po kapitalnym remoncie....

Szczecin (Żelechowa), Stanisława Thugutta

3 350 PLN (54 zł/m2)

3
1
62 m2
1992