• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 23

15847204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904438 15847204 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15885922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27743835 15885922 Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego na Pogodnie.Na pow. 50 m2 składa się :salon, 2 sypialnie( lub sypialnia i gabinet) kuchnia otwarta na salon, łazienka razem z wc....

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (44 zł/m2)

3
1
50.39 m2
1950
15883232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673711 15883232 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie.Lokal składa się z:-5 niezależnych pokoi biurowych,-sekretariatu,-salki konferencyjnej,-w pełni wyposa...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (73 zł/m2)

11
-
307 m2
1897
15717183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24528264 15717183 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000
15883358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674907 15883358 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie.Lokal o łącznej powierzchni 200 m² usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń idealnie nadaje się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projek...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
200 m2
1928
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15784539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25855576 15784539 Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie na Pogodnie w pobliżu jednostki NATO. Lokal jest świeżo wykończony, wyposażony i jeszcze nie zamieszkały. Powierzchnia mieszkania to 52m2, składa się na nią korytarz z dużą szafą garderobianą...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15628424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny gabinet 22805470 15628424 Budynek z windą, trzykondygnacyjny o powierzchni 450 m2 przeznaczony jest w całości na wynajem przygotowany m.in. na gabinety. Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Teren posesji ogrodzony zamknięty i oświetlony. W projekcie przewidziano sześć miejsc...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 000 PLN (89 zł/m2)

1
-
450 m2
2024
15821121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604833 15821121 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - NAJEM OKAZJONALNYLOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum. W niedalekiej odległości znajdująsię sklepy, szkoła, uczelnie, r...

Szczecin (Pogodno), Klemensa Janickiego

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15808433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26391764 15808433 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 155,30 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pogodno przy ulicy Romualda Traugutta.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja: To mie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (32 zł/m2)

4
1
155.3 m2
1990