• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Zdroje

Znalezionych ofert: 3

15883165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673577 15883165 Dzień dobry,Oferuję Państwu na wynajem kawalerkę w Zdrojach przy ulicy Batalionów Chłopskich.Miejsce doskonale zlokalizowane i skomunikowane.Dookoła sklepy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola , komunikacja miejska.Powierzchnia mieszkania to 35 m2...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (40 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15090068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9508527 15090068 Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo – usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 160 m2 budynku składa się: sala typu openspace, pięć pomieszcze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

18 600 PLN (116 zł/m2)

7
-
160 m2
2012
15090049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9506962 15090049 Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo – usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 160 m2 budynku składa się: sala typu openspace, pięć pomieszcze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

18 600 PLN (116 zł/m2)

7
-
160 m2
2012