• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 569

15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15882959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673397 15882959 Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz. Mieszkanie w standardzie podstaw...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (51 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1980
15882981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673442 15882981 Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m², drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni wyposażonej w meble i sprzęt AGD- sypialnia, duże łóżko, szafa, komoda- łazienka ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (46 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15803323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26291509 15803323 Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m², położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina – Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok Ryneczku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z halą garażową...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 920 PLN (50 zł/m2)

2
1
58.14 m2
2007
15802297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26261503 15802297 Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego.Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale skomunikowane oraz oferujące szeroką ofertę handlowo – usługow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
1939
15883044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673582 15883044 Na wynajem lokal mieszczący się na III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany.Biuro o powierzchni 96,79 m2, składające się z 5 klimatyzowanych pokoi. Biura są po remoncie - gotowe do wynajęcia, na podłogach ułożono panele a ściany zo...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 871 PLN (40 zł/m2)

1
-
96.79 m2
1964
15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15883469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675104 15883469 Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej.Na powietrznię 64 m2 składa się:salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15882995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673180 15882995 Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2 składa się: salon z jadalnią i wyjściem na balkonotwarta i widna k...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.94 m2
1980
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
15883523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27675210 15883523 Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 107 m2.Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac manewrowy dla dostaw, możliwość podjazdu do obiektu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 354 PLN (22 zł/m2)

1
-
107 m2
1950