• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 570

15887942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797892 15887942 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15883564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675255 15883564 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak wyeksponowanej witryny. Koszty i dodatkowe informacje:- czynsz 1800 złmc (VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (32 zł/m2)

11
-
57 m2
1930
15882638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671285 15882638 Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy !!!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa. W sąsiedztwie kancelarie, biura, usługi itp.Koszty i dodatkowe info...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (82 zł/m2)

11
-
17 m2
1930
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15382211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17296866 15382211 Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych.Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne wyposażenie sztućce, szklanki ), przedpokój, łazienka.dodatkowo sł...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15632823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22871814 15632823 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina.W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to pokój socjalny wyposażony w lodówkę, zlew, zmywarkę i szafki kuchenne oraz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
62.5 m2
2000
15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970