• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 568

15887028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773609 15887028 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016
15784579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25857199 15784579 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016
15886325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27753756 15886325 Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, UM oraz US - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele. Miesięczny koszt:* czynsz najmu 1.290 zł netto (+23 % VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 PLN (45 zł/m2)

6
-
28.4 m2
1970
15883650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675369 15883650 Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze.Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!W pełni rozkładowe 42,98 mkw, na które składa się duży widny p...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

1
1
42.98 m2
1970
15782749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847487 15782749 Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji.Powierzchnia całkowita: 820 m²• Parter: 357 m² (3 lokale: 89 m² 82 m² 62 m²)• Piętro: ...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

37 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
820 m2
2025
14765807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17835 14765807 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku mieszkalno-usługowym. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży, salki konferencyj...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (40 zł/m2)

4
-
112.7 m2
1997
15883277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674827 15883277 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15847204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904438 15847204 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15590343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976612 15590343 Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala murowana o wysokości – ok. 5 m. Bardzo dobre doświetlenie świ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 200 PLN (30 zł/m2)

11
-
440 m2
1970
15829758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636299 15829758 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 98 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze. W skład lokalu wchodzą:- dwa pomieszczenia biurowo-handlowo-usługowe (4416 m2),- łazienka,- dwie toalety,- szeroka klatka schodowa.Dwa pomieszczenia biurowe na 1 pięt...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 950 PLN (51 zł/m2)

4
-
98 m2
1990
15590309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976024 15590309 Do wynajęcia obiekt o powierzchni 500 m2 składający się z:- hali (380 m2),- biura (ok. 30 m2), - szatni dla pracowników (12 m2), - pomieszczenia socjalnego (36 m2),- toalet (13 m2). Hala zlokalizowana jest w dobrej lokalizacji na Pomorzanach, wśró...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
500 m2
1970
15759399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25337581 15759399 Gabinet do wynajęcia – prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, Szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m², położony w pobliżu Jasnych Błoni – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sąsiedztwie Urzędu Mias...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (145 zł/m2)

11
-
11 m2
1976