• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 571

15794438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073114 15794438 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne.Zarówno przed budynkiem jak i z tyłu dostępne miejsca parkingowe - właściciel lokalu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 652 PLN (39 zł/m2)

11
-
68 m2
1980
15895096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27958730 15895096 Na wynajem oferujemy Państwu nową, ekskluzywną kawalerkę na osiedlu Pogodnomieści się na ll piętrze nowego apartamentowca Gardenia przy ul.Zakładowej w Szczecinie tuż przy Unii Lubelskiejabsolutnie nowa kawalerka, przemyślanie wykończona z zastosowan...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (70 zł/m2)

1
1
32 m2
2024
15894646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948020 15894646 Lokal usługowo z potencjałem na wynajem – Szczecin Wielgowo. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 95,20 m², położony w prawobrzeżnej części Szczecin – Wielgowo. Lokal znajduje się w budynku wolnost...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 300 PLN (56 zł/m2)

11
-
95.2 m2
2004
15894644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948004 15894644 Lokal usługowo z potencjałem na wynajem – Szczecin Wielgowo. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 95,20 m², położony w prawobrzeżnej części Szczecin – Wielgowo. Lokal znajduje się w budynku wolnost...

5 300 PLN (56 zł/m2)

11
-
95.2 m2
2004
15882962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673403 15882962 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
15877547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27572440 15877547 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (84 zł/m2)

1
-
28.5 m2
2022
15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15894990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27954620 15894990 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem.Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego.Budynek wyposażony w windę. Na metraż ok. 31 m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchenn...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (77 zł/m2)

2
1
31.03 m2
2023
15830035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26660333 15830035 Do wynajęcia plac utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 2115m2. Na placu posadowiona jest hala stalowa o pow. 200m2 ( 20m X 10m ) i 4m wysokości, pokryta plandeką. Brama wjazdowa do hali : wysokość 3,5m na 5m. W hali jest prąd i zainstalowano m...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
200 m2
2025
15894929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952010 15894929 Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, handlową lub usługową. Wejście bezpośrednio z ulicy.Na powierzchnię lokalu - 204 m2 składa się:- recepcja;- 3 pomieszczenia biurowe (po ok. 13 m2);- sala konferencyjna ok. 35 ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
204 m2
1960
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978