• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 570

15883697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675416 15883697 Wynajmę obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny. Na powierzchni ok 185m2 znajdują się: ok 67m2 otwartej przestrzeni która może być wykorzystywana jako magazyn, biuro, produkcja - wysokość tej części wynosi 270cm, są okna dające dostęp światła dziennego...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (46 zł/m2)

5
-
185 m2
2013
15580939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21780464 15580939 Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni 136m2 na skrzyżowaniu ulic Krzywoustego i Królowej Jadwigi z wejściem z samego narożnika.Dwa przejścia dla pieszych wchodzą na wejście do lokalu .Lokal posiada duże przeszklenia i jest widny. Jest uchwała wsp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (37 zł/m2)

4
-
136 m2
1920
15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018
15893627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915143 15893627 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena naj...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15893626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915132 15893626 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena najm...

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15624375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22701964 15624375 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 83 m2.Lokal obecnie jest przystosowany jest do prowadzenia działalności gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (84 zł/m2)

5
-
83 m2
1985
14757371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180535 14757371 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
68 m2
1985
14757375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180547 14757375 Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia n...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 180 PLN (76 zł/m2)

3
-
67.8 m2
1985
15893461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27911406 15893461 Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji - Aleja Fontann - w samym sercu miasta.Kameralne mieszkanie powstało w ramach adaptacji i rozbudowy poddasza. Mieszkanie II poziomowe . na I poziomie piękny salon z kuchnią oraz łazienka z kabiną p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (47 zł/m2)

2
2
64 m2
2017
15893394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27910349 15893394 Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na balkon, z pięknym widokiem na zieleń i panoramę miasta. Kuchnia w za...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (50 zł/m2)

1
1
42 m2
2009
15890618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27882431 15890618 Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,69 m², położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Szczecina – bezpośrednio przy Bulwarach Szczecińskich. Lokal charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz widokiem na...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
41.69 m2
2025
15887265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780354 15887265 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,2...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
84 m2
1930