• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Tarnów

Znalezionych ofert: 124

15845910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów, ul.Klikowska , lokal handlowo - usługowy , 65 m2 z parkingiem ! 26871102 15845910 Tarnów, ul.Klikowska - do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 65 m2 - w parterowym budynku - z parkingiem - składa się 2 osobnych pomieszczeń, przedzielonych korytarzem - dodatkowo wc, pom. gospodarcze - socjalne - na podłogach płytki - o...

Tarnów, Klikowska

1 400 PLN (22 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15845579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Poddasze 80 m2 w Tarnowie, z widokiem na deptak !! 26863213 15845579 Tarnów, ul.Wałowa OD 1 MARCA 2026 do wynajęcia WYJĄTKOWE MIESZKANIE z antresolą o pow. 80 m2, - na poddaszu prywatnej kamienicy - mieszkanie na 3 piętrze, składa sia z pokoju gościnnego z jadalnią, otwartą kuchnią i oknami wychodzącymi na ulice ...

Tarnów, Wałowa

2 400 PLN (30 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15844997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum mieszkanie 2 pokojowe, ul. Wita Stwosza 26847425 15844997 Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład którego wchodzi salon, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, sypia...

Tarnów, ul. Wita Stwosza

1 400 PLN (41 zł/m2)

2
1
33.81 m2
-
15839760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 49,50m2 do wynajęcia 26759261 15839760 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49,50 m2, położone na I piętrze w niskim bloku (3-piętrowym) przy ul. Marynarki Wojennej. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane. W s...

Tarnów, ul. Marynarki Wojennej

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49.5 m2
-
15789274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25934426 15789274 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Tarnowie, o powierzchni ok. 50m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu. Kuchnia umeblowana. Do mieszkania przynależą dwa balkony. Centralne ogrzewanie i ciepła woda. Odstępne 1400 zł, dodatkowo m...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 400 PLN (28 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15646655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23224828 15646655 Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25,3m2, położony na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnej toalety. Znakomita lokalizacja dla prowadzenia małego biura. Możliwoś...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15614061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485888 15614061 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w centrum Tarnowa, o powierzchni 70 m 2 . Kuchnia w całości zabudowana, wyposażona w sprzęt AGD (kuchenka, piekarnik, lodówka, pralka). W pokojach na podłogach panele, na ścian...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 700 PLN (24 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15356164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 16696741 15356164 Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 450m 2 położoną w Tarnowie , w okolicy ul. Krakowskiej. Duża, otwarta przestrzeń, w budynku o wymiarach ok. 35m x 18m i wysokości od 6,3m do 6,9m. Posadzka niepylna, prz...