• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 521

15760161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25350801 15760161 Do wynajęcia moduł biurowy 283 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość powiększenia lokalu. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na pięt...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 245 PLN (68 zł/m2)

12
-
283.76 m2
-
15739997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24945296 15739997 Do wynajęcia lokal 61 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. Idealny pod działalność typu fitness , szkołę tańca, itp. Budynek posiada recepcje i ochronę , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny.W tej cenie są koszty eksploat...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15662242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23495293 15662242 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 020 PLN (45 zł/m2)

7
-
356 m2
-
15872049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485272 15872049 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (55 zł/m2)

7
-
18 m2
1955
15628067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22798716 15628067 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 990 PLN (65 zł/m2)

7
-
446 m2
-
15618815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574012 15618815 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (60 zł/m2)

9
-
233.4 m2
-
15583811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21854740 15583811 Lokal biurowy 164,73 m.kw. w Centrum Warszawy .LOKALIZACJAKamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech Krzyży) Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

7
-
164.73 m2
-
15524059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478196 15524059 Do wynajęcia moduł biurowy 183 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 411 PLN (68 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15427333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 18324302 15427333 Lokal 91 m.kw. w centrum Warszawy !Przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność handlową, usługową, rozrywkową oraz gastronomiczną.Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodoboweg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (219 zł/m2)

11
-
91 m2
-
15425679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18285311 15425679 Moduł biurowy - 5 pokojowy W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokali...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 107 PLN (78 zł/m2)

6
-
91 m2
-
15413424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991413 15413424 Do wynajęcia biuro 656 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 048 PLN (58 zł/m2)

11
-
656 m2
-
15413378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991409 15413378 Do wynajęcia biuro 142 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 236 PLN (58 zł/m2)

5
-
142 m2
-