• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 528

15894436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942654 15894436 Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 44 m², usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność biurową, kancelarię, pracownię lub siedzibę firmy.Biuro składa się z dwóch funk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 344 PLN (76 zł/m2)

11
-
44 m2
1927
15894430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27942648 15894430 Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 70 m² (ok. 42 m² powierzchni użytkowej bez skosów). Lokal charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która daje duże możliwości aranżacyjne i poczucie przestronnoś...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

1
1
42 m2
1950
15858071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27138372 15858071 Biuro 51m2 blisko Uniwersytetu Warszawskiego i Teatru Polskiego.Dwa pokoje z małym pomieszczeniem socjalnym i WC.Cena 95 złmkw. plus prąd wg zużycia.Dobry standard biurowy.Zapraszam na prezentację.Budynek:Kamienica z 1930r. położona blisko ul. Nowy Ś...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 845 PLN (95 zł/m2)

11
-
51 m2
1930
15706464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24302166 15706464 Biuro gotowe do wejścia od jużSalki konferencyjne na spotkania online i offline.Aneks kuchenny i WC na piętrze dla najemców.Bardzo dobry standard wykończenia.Brak bramek wejściowych.Cena najmu około: 3 450pln netto + VAT. Zapraszam do kontaktu.Budyne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 583 PLN (63 zł/m2)

11
-
41 m2
1998
15886652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763589 15886652 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – STARY MOKOTÓW, WARSZAWADo wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 50 mkw., położone w jednej z najbardziej pożądanych części Stary Mokotów. To idealna propozycja dla osób...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
49 m2
1965
15878165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27590174 15878165 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 175 PLN (81 zł/m2)

11
-
935 m2
1999
15841293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788360 15841293 Budynek:Budynek biurowy oferuje 7200 mkw. powierzchni najmu na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Cechuje go idealna lokalizacja, zaledwie 5 minut pieszo od dworca Warszawa Centralna i CH. Złote Tarasy. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne restaur...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 367 PLN (81 zł/m2)

11
-
250 m2
2000
15841282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788349 15841282 Gotowe biuro do wejścia na Powiślu.Układ pokoi na powierzchni jest zgodny z załączonym rzutem biura:3 duże pokoje, open space oraz 3 salki spotkań,WC na częściach wspólnych,Sala konferencyjna w wysokim standardzie dla najemców na piętrze,Aneks kuchen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998
15893996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922701 15893996 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (373 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15276370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 14490246 15276370 Polecamy wyposażone 4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym dodatkowo płatnym (można wynająć bez miejsca postojowego, wjazd przez szlaban). Mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, umeblowane, kuchnia otwarta. Łazienka z prysznic...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (53 zł/m2)

4
1
72 m2
-
15412068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17948485 15412068 Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 176m2 na parterze, w tym częściowo antresola, z przeznaczeniem pod dowolną działalność: handlowo-usługową, biurową, medyczną, sportowo-rekreacyjną itp.Faktury WAT; cena 14000brutto plus media według zużycia.KONT...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15334261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z Widokiem na Wisłę, Powiśle, Do wprowadzenia 16086981 15334261 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Leszczyńskiej 4 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Powiśla i oferuje panoramiczny widok na Wis...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 200 PLN (144 zł/m2)

3
1
78 m2
-