• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 75

15893119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899980 15893119 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 201 PLN (71 zł/m2)

2
-
31 m2
1975
15893117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899987 15893117 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.62,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 371 PLN (71 zł/m2)

1
-
62 m2
1975
15893118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899988 15893118 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.93,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 541 PLN (70 zł/m2)

3
-
93 m2
1975
15893038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899748 15893038 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.31 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 PLN (70 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15208592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12671126 15208592 Dom na siedzibę firmy lub do zamieszkania dla liczniejszej rodziny w sercu Starego Żoliborza przy METRO Wilsona Nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych, reprezentacyjnych części Warszawy- Żoliborzu Oficerskim. Szybki dojazd zarówno do Cent...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (50 zł/m2)

10
3
416 m2
1980
15782657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25845850 15782657 Penthouse 100 m² z dwoma tarasami Żoliborz, ul. Rydygiera 13 000 złmiesiąc wszystko w cenieNa wynajem wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni 100 m² położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rydygiera na Żoliborzu. To przestrzeń zaprojek...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (134 zł/m2)

4
2
97 m2
2014
15888982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27837597 15888982 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia dwupokojowy apartament na Zielonym Żoliborzu. Ul. Rydygiera 6.Wyjątkowe miejsce z klimatem Starego Żoliborza.Budynek z recepcją i ochroną 24 h.Znakomita lokalizacja, na granicy Żoliborza i Śródmieśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (78 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15889750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27860851 15889750 Warszawa - Do wynajęcia:,1-pokojowy lokal biurowy o pow.9m 2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 PLN (71 zł/m2)

1
-
9 m2
1975
15870495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428587 15870495 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy pow.2200 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

205 593 PLN (93 zł/m2)

12
-
2200 m2
2021
15881367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27629379 15881367 Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców.Rozkład pomieszczeń:Część dzienna apartamentu została usytuowana od strony południowo-zachodniej. Znajduje się tu ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (85 zł/m2)

3
2
118 m2
2009
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998