• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 107

14612656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15935 14612656 MOZLIWOŚĆ WYNAJM U LOKALU NA CZĘŚCI1.POWIERZCHNIA 230 M2 MAGAGAZYN KLIMATYZOWANY 5 M WYSOKI DUŻA BRAMA WIDNY CENA 14000ZŁ2.SALON OSZKLONY PŁYTKI NA PODŁODZE 270 M2 WYSOKOŚĆ 3.20M CENA 20.000ZŁ3.SALON 120 M2 CENA 10.000ZŁ4. PLAC 1000 M2 CENA 8000ZŁwyn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
595 m2
2000
15888725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821484 15888725 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15857305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
98 m2 lokal handlowo-usługowy | Bemowo | Witryny 27118483 15857305 Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji w sercu Bemowa. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, wysokością 3,30 m oraz stanem deweloperskim pozwalającym na dowolną aranżację. Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (112 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15856230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Bemowo ul. Połczyńska 220m2 27086835 15856230 Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połczyńskiej i Dźwigowej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokali...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 471 PLN (47 zł/m2)

11
-
223 m2
-
15740791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy obiekt magazynowo - biurowy 0% 24958573 15740791 BEZ PROWIZIMOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA WIĘKSZEJ POWIERZCHNI BIUROWEJ  ORAZ LOKALI USŁUGOWYCH NA POZIOMIE 0Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego, położonego na wysokości dzielnicy  Bemowo przy trasie S8.Atuty...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

88 286 PLN (41 zł/m2)

12
-
2156 m2
2025
15670984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Bemowo ul. Połczyńska 112m2 23661063 15670984 Do wynajęcia biuro o powierzchni 112 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połczyńskiej i Dźwigowej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokali...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 904 PLN (53 zł/m2)

11
-
112 m2
-
15784543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy obiekt magazynowo - biurowy 0% 25855578 15784543 BEZ PROWIZIMOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA LOKALU NA POZIOMIE 0Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego, położonego na wysokości dzielnicy  Bemowo przy trasie S8.Atuty nieruchomościWysoki standard wykończenia,budyn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

141 100 PLN (50 zł/m2)

12
-
2836 m2
2025
15784544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro w biurowcu na wyłączność 0% WARIANTY 25855571 15784544 BEZ PROWIZIMOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA DODATKOWEJ POWIERZCHNI BIUROWEJ OK 600 MZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowej powierzchni biurowej budynku biurowym, położonym na wysokości dzielnicy  Bemowo przy trasie S8.Atuty nieruchomościWysoki ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 988 PLN (73 zł/m2)

12
-
356 m2
2025
15540614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny apartament na Bemowie 20843705 15540614 Opis nieruchomościZ przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Sansara, zl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 290 PLN (57 zł/m2)

3
1
75 m2
2009
14610938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 149529 14610938 Do wynajęcia nowoczesny 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony z balkonem i garażem- Zaborowska nr 3.Układ jest następujący: duży pokój -18,5m2 połączony z otwartą kuchnią -8.91m2 oraz otwarte wejście do pokojumiejsca do pracy -8.91m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
62 m2
2010
15877692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27577605 15877692 Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m², położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie zostało świeżo wykończone w wysokim standardzie i nigdy wcześniej nie było ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15877618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574766 15877618 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,47 m², położone na 4. piętrze nowego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie jest całkowicie nowe, starannie wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2023