• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 304

14124044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowy apartament koło Galerii Mokotów 2439162 14124044 Directly Luxus apartment in Mokotów, next to Mokotów BestMall. Very good location, in the area of Mokotów centers, institutions, in the calm area. New building with the parking place in the underground. Great design. Ready to be rented. Great for 1 ...

Warszawa (Mokotów), ul. Obrzeżna

3 900 PLN (81 zł/m2)

2
1
48.2 m2
2015
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15894183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933325 15894183 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl. Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prowizji od najemcy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 284 PLN (54 zł/m2)

1
-
24 m2
2000
15894176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933190 15894176 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 132 PLN (54 zł/m2)

2
-
152 m2
2000
15894172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933198 15894172 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15582979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mangalia | 3 pokoje | Garaż | wysoki standard 21837785 15582979 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia.Budynek oddany do użytku w 2019 roku, dotychczas zamieszkiwany doraźnie przez dwóch kolejnych właścicieli, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2018
15894178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933194 15894178 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 979 PLN (53 zł/m2)

1
-
37 m2
2000
15894174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933189 15894174 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15894173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933187 15894173 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 174 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15894171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933186 15894171 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15887955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27797871 15887955 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie – ul. Dworkowa, przy Parku Morskie Oko.Mieszkanie o powierzchni 60 mkw., zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – w bezpośrednim sąsiedztwie Pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
1940
15886516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761186 15886516 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania, usytuowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Lokal został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i obejmuje :przestronny salon z aneksem kuchennym (półotwartym), wyposażonym w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2005