• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 240

15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
15894219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933405 15894219 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 756 PLN (71 zł/m2)

12
-
574 m2
2007
15894220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933404 15894220 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 192 PLN (47 zł/m2)

12
-
536 m2
2015
15894221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933407 15894221 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 250 PLN (47 zł/m2)

6
-
218 m2
2015
15894222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933406 15894222 Warszawa - do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 218 m2 w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 847 PLN (73 zł/m2)

3
-
218 m2
2015
15894182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933188 15894182 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 880 PLN (80 zł/m2)

2
-
36 m2
1979
15894181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933197 15894181 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 551 PLN (74 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15894180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933195 15894180 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 540 PLN (73 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15893427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Studio filmowe i dźwiękowe gotowe do uruchomienia 27911372 15893427 Do wynajęcia lokal użytkowy 106 m2, piętro 110, w budynku z 2006 r., Praga-Południe, Grochów.Lokal gotowy do wprowadzenia się, wcześniej działało tu profesjonalne studio nagraniowe - jest dostosowane pod studio produkcyjne, dla twórców internetowych,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 950 PLN (84 zł/m2)

11
-
106 m2
2006
15893481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne dwa pokoje z oddzielną kuchnią 27913374 15893481 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 51m2, piętro 44 bez windy w budynku z 1954r. przy ul. Aptecznej, Praga-Południe Grochów.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3600 zł + 850 zł c...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (71 zł/m2)

2
-
51 m2
1954
15891282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i nowoczesne trzy pokoje, garaż 27894286 15891282 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2026. przy ul. Ostrobramskiej, Praga-Południe, Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących, małe, grzeczne zwierzęta akceptowane.Cena: 4200 zł + 700 zł c...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (88 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15893971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, garaż 27922649 15893971 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 72 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1995r. przy ul. Bohaterewicza, Praga-Południe Gocław.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3 500 zł + 1 240 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (49 zł/m2)

3
-
72 m2
1995