• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 114

15830033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy Targówek parter od ulicy 26660107 15830033 Zapraszam do najmu lokalu handlowo-usługowego na Targówku-Zacisze przy ul. Wyspowej 8. Lokal znajduje się na parterze, ma witrynę i wejście od ulicy. Idealny na dla sklepików, kosmetyczek, drobnych usług etc.Zalety lokalu:- witryna- wejście z parteru...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
94 m2
-
15823465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
55 m2- lokal usługowy- Warszawa Targówek 26601564 15823465 Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy  o powierzchni 55m2.Lokal mieści się na parterze w ciągu lokali usługowych w bloku mieszkalnym na dużym osiedlu w dzielnicy Targówek. Inne lokale wokół są działające co świadczy  o potrzebach mieszańców.  ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15066376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w budynku wolnostojącym na Targówku 8725601 15066376 Nowoczesne Biuro 156 m2 Targówek-Zacisze Metro Trocka Wysoki StandardOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurowo-usługową w reprezentacyjnym budynku z 2019 roku. Lokal łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałe doświetlenie oraz st...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (77 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15894006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922758 15894006 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 PLN (55 zł/m2)

1
-
13 m2
1970
15894004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922757 15894004 Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 025 PLN (48 zł/m2)

5
-
84 m2
1970
15893988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922695 15893988 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 PLN (55 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2015
15893812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921158 15893812 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 PLN (46 zł/m2)

4
-
46 m2
1970
15893815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921157 15893815 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 PLN (47 zł/m2)

1
-
16 m2
1970
15890623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882665 15890623 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15858620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją 27151123 15858620 Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie.Mieszkanie było niedawno poddane kapitalnemu remontowi a teraz odmalowane na nowo.Każdy pokój wyposażony w klimatyzację.W pełni wyposażone w meble.Każdy pokój z rozkładaną kanapą, stołem i szafami.W salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (87 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15859148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok METRO 27164674 15859148 Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez windy. Budynek z 1998r. Składa się z ustawnego, funkcjonalnego poko...

Warszawa (Targówek), Ks. Piotra Skargi

2 500 PLN (83 zł/m2)

1
1
30 m2
1998