• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 102

14571635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 142642 14571635 TYLKO NA MAGAZYN!!! Dostępny od zaraz murowany magazyn, bardzo wysoki na 6 m, samodzielny możliwość najmu dwóch obok siebie, każdy po ok. 70 m2 brama wjazdowa z pozycji 0, wszystko dogodne, dodatkowe miejsca manewrowe i parkingowe, również możliwość ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (36 zł/m2)

11
-
70 m2
1980
14571631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 142643 14571631 Przedmiotem wynajmu jest jeden z dwóch dostępnych lokali - budynków:,bez ogrzewania chwilowo o charakterze magazynowo - usługowo - biurowym, bardzo perspektywiczny i z dużymi możliwościami dla firm szczególnie ślusarsko narzędziowych, z racji braku p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
90 m2
2004
15815889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593290 15815889 APARTAMENT 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomiedomu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej architekturze wnętrza .Mieszkanie składa się z ; - holu - małego sal...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (26 zł/m2)

3
-
135 m2
2000
15888852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27830504 15888852 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmij bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (68 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15888552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816690 15888552 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30,30 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 363 PLN (45 zł/m2)

1
-
30 m2
1990
15888548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816689 15888548 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 37,53 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 688 PLN (46 zł/m2)

1
-
37 m2
1990
15888550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816691 15888550 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,86 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 478 PLN (46 zł/m2)

1
-
32 m2
1990
15845083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26850537 15845083 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka o powierzchni całkowitej 150 mkw., z przestronnym ogródkiem, położonego w dzielnicy Wawer.Dom znajduje się w cichej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do Wału ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
150 m2
2024
15776070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25693404 15776070 Lokal użytkowy 58 m² – parter, narożny, duże witryny, możliwość powiększeniaNa wynajemsprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 58 m² położony na parterze nowoczesnego budynku. Istnieje możliwość połączenia z sąsiednimi lokala...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 363 PLN (110 zł/m2)

1
-
58 m2
2023
15881129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624590 15881129 Nowoczesny moduł biurowy 430 m² bruttoOferujemy funkcjonalne biuro o powierzchni 430 m², obejmujące 14 niezależnych gabinetów z możliwością elastycznej aranżacji. Wnętrza w podwyższonym standardzie, z przeszklonymi ścianami, zapewni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 660 PLN (62 zł/m2)

11
-
430 m2
2020
15791497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993204 15791497 Nowoczesny moduł biurowy – 250 m² w wysokim standardzieDo wynajęcia wyjątkowa powierzchnia biurowa o metrażu 250 m², stworzona z myślą o wygodzie, funkcjonalności i profesjonalnym wizerunku firmy. Biuro składa się z pięciu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (62 zł/m2)

11
-
250 m2
2020
15886865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770726 15886865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznicem oraz kotłownia i garaż. Piętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (61 zł/m2)

5
-
145 m2
-