• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 131

15729081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 24756802 15729081 Na wynajem wyjątkowy dom o nowoczesnym stylu, położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość idealna dla rodzin ceniących przestrzeń, komfort oraz doskonałą lokalizację.Parametry nieruchomośc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
2
450 m2
1999
15876913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27558666 15876913 Lokal 156 m² na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m², zlokalizowany na parterze kameralnego budynku b...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
150 m2
2013
13289483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88087 13289483 Dom 377 m.kw. na Wilanowie.Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji są w niedużej odległości pętla autobusowa oraz przystanki autobus...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (53 zł/m2)

12
-
377 m2
2005
15881417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27630600 15881417 Przestronny i funkcjonalny trzypokojowy apartament na ostatniej kondygnacji z dwoma tarasami.Zadbane, chronione osiedle, dużo zieleni, plac zabaw.Apartament został urządzony jako lokum dla młodej rodziny, posiada salon z widną częściowo otwartą kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (71 zł/m2)

3
1
70.48 m2
2007
15884670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słonecze 3 pokoje Miasteczko Wilanów 27708948 15884670 RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów.Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (69 zł/m2)

3
1
68 m2
2016
15889479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27851708 15889479 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15845807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne i ciche mieszkanie | Wilanów 26869945 15845807 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym apartamentowcu z 2011 roku, z windą oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
14571602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2875915 14571602 LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazynem w dogodnej lokalizacji, w Wilanowie, bliskie okolice Pałacu w pięknej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 PLN (50 zł/m2)

5
-
80 m2
1990
15738957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917272 15738957 LOKAL DO NAJMU, w prywatnym budynku, idealny na kreatywne Biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie.Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (45 zł/m2)

5
-
85 m2
1980
15846772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26893296 15846772 Przestronne 83 m² 3 pokoje Miasteczko Wilanów 2 miejsca parkingowe balkonDo wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone w prestiżowej części Warszawa – Miasteczku Wilanów, przy ul....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15877237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563372 15877237 Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (75 zł/m2)

4
-
80 m2
-