• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 860

15847943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie, Wola , ul. Nowolipie 26925713 15847943 Do wynajęcia przestronne, świeżo wykończone , wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m2, składające się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane (kanapa, szafy, stoły) oraz wyposażone w sprzęt AGD (pralka, płyta gazowa). Świetna lokaliz...

Warszawa (Wola), ul. Nowolipie 25

2 700 PLN (90 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15870982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27450600 15870982 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym bloku na ulicy Grenady na Woli. Składa się z dużego salonu (18 m2), dwóch pokoi (12 m2 oraz 10m2), kuchni w pełni wyposażonej (lodówka, kuchenka gazo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (71 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15419671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WOLA - Apartament 90m przy metrze 18126567 15419671 WOLA - Apartament MERIDIAN ul. Chłodna.LOKALIZACJA i OPISApartament o powierzchni 90 m2, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykończenia. Parkiet z drewna egzotycznego, w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (76 zł/m2)

3
2
90 m2
2010
15720277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
46m2 | Towarowa Towers | 14 piętro | Klima | Garaż 24588220 15720277 46 m2 TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 46 m2 znajduje się na 14 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (150 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy! | Towarowa Towers | 6 piętro | Klima | Garaż 24559512 15719057 NOWY! TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 43 m2 znajduje się na 6 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (114 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15862018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221068 15862018 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,41 mkw. z balkonem od strony wschodniej. W budynku przy ul Skierniewickiej 34, osiedle Czyste.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem.Mieszkanie w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15878244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kameralny lokal w centrum, duży ruch, można alko 27591395 15878244 Do wynajęcia lokal 25 m2, parter6, w kamienicy z 1870r., Wola Mirów.W ciągu lokali handlowych, po remoncie w 2022 r., duże witryny od strony ruchliwej ulicy, spory ruch pieszy i samochodowy, możliwość uzyskania zgody na alkohol. Lokal przy przy brami...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 150 PLN (246 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15884991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie klimatyzowane 2 pokoje, garaż 27715245 15884991 Do wynajęcia 2-pokojowe biuro 53m2, piętro 67 z windą, w budynku z 2013r., Wola Mirów.Idealne dla niewielkiej firmy, spotkania z klientami, showroom, dla terapeuty, dostępne również na cele mieszkaniowe. Oferta dla osób niepalących. Meble ruchome do ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
53 m2
2013
15881542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronna sala z lustrem, witryna, dwa wejścia 27637931 15881542 Do wynajęcia lokal 105,2 m2, parter5 w budynku z 2013 r., Wola Odolany.Dwa wejścia: od ulicy i od strony osiedla, klimatyzacja, wentylacja i światłowód. Idealny na  gabinety medyczne lub terapeutyczne, aptekę, salon beauty, masaże, fizjoterapię, kanc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (120 zł/m2)

2
-
105 m2
2013