• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 228

15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15896670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985121 15896670 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15896684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985118 15896684 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,50 m2 na 14 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 512 PLN (91 zł/m2)

5
-
104 m2
2007
15896672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985114 15896672 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 50 m2 na 5 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (130 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2000
15811984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26453237 15811984 wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 280m2 z witryną 270 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo widny,super dojazd z kazdej strony Warszawy metrem,autostradą,autobuse...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
530 m2
2000
15331363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16018030 15331363 wynajmę bardzo ładną powierzchnie 600m2 po produkcji leków 4m wysoką podłoga bezpyłowa, płytki na ścianach super lokalizacja woda,prąd ogrzewanie okolice ulicy Modlinskiej,ochrona parter dobry dojazd samochodowPowyższa informacja nie stanowi oferty w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15258820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14048989 15258820 wynajmę halę magazynową 650m2,2500m2 kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielemMoże być wypożyczalnia sprzętu budowlanego lub sklad budowlany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
650 m2
2000
14235093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15910 14235093 WYNAJMĘ biuro 450M2,M2 4M WYSOKOŚĆI BIURA RÓZNEJ WIELKOŚĆIBARDZO DOBRA LOKALIZACJICENA MAGAZYNU 25ZLM2+2ZL MEDIAdobry dojazd tira duże drzwi parter 150m2Z BIURA MOZLIWOŚĆ ZROBIENIA HOSTELU 450M2 10 DUZYCH POKOJIPowyższa informacja nie stanowi oferty ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 250 PLN (25 zł/m2)

1
-
450 m2
2000
12037123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15895 12037123 Wynajmę 130m2 po przedszkolu drugie piętro winda dwie duże sale, gabinet,szatnia,łazienki,kuchnia bardzo dobra lokalizacja cena 32złm2 bardzo dobra okolica dużo domów wokoło nowych najemców z małymi dziecmi OKAZJABIURO85M2 1PIĘTRO JEDNA POWIERZCHNIA ...