• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 225

15882194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658259 15882194 Lokal usługowo–biurowy z magazynem i ogrodem niezależne wejście duży potencjał aranżacyjnyDo wynajęcia funkcjonalny lokal o szerokim przeznaczeniu – idealny pod ciche usługi, biuro, pracownię lub działalność wymagającą zaplecza ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 PLN (46 zł/m2)

6
-
280 m2
2009
15897088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne trzy pokoje z widokiem na panoramę 27994861 15897088 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Kłobuckiej, Ursynów Wyczółki.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4 250 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 6 000 zł.Wygodna lokalizacj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (76 zł/m2)

3
-
56 m2
2015
15895026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956165 15895026 Lokal usługowy o powierzchni 92 m², położony na parterze budynku, z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i może zostać dostosowana do różnych rodzajów działalności — usługowej, b...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 200 PLN (100 zł/m2)

11
-
92 m2
2016
15889053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842228 15889053 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (87 zł/m2)

2
-
52 m2
2020
15884658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27708668 15884658 Komfortowe biuro na całym piętrze.Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 990 PLN (55 zł/m2)

11
-
218 m2
1936
15840856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786140 15840856 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 205 m2 na I piętrze w kameralnym budynku biurowym na Dolnym Mokotowie w układzie gabinety i open space. Sześć wydzielonych pomieszczeń: 1. gabinet 21 mkw; 2. gabinet 15,63 mkw; 3. gabinet 18,97 mkw; 4. open spac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 275 PLN (55 zł/m2)

11
-
205 m2
1936
15897089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 2 pokoje blisko Browarów 27994863 15897089 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 56 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Krochmalnej, Wola Mirów.  Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 4000 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kau...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (46 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15846678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26892312 15846678 Samodzielne piętro 1400 mkw. Bardzo dobry standard biurowy. Budynek:Babka Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków mieszkalno-biurowych w Warszawie, stanowi powszechnie rozpoznawalny punkt orientacyjny tej części miasta. Na jego pres...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

73 802 PLN (53 zł/m2)

11
-
1400 m2
2000
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2000