• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 188

15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15894103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27923560 15894103 Opiekun oferty:Robert Kordowski602 101 602Piękny dwukondygnacyjny dom z dużym tarasem, garażem, ogródkiem w zielonej części dzielnicy Gądów.. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i w zabudowie bliźniaczej. Otoczenie nieruchomości:Gądów, którego umiej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (52 zł/m2)

4
1
190 m2
1970
15760377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealny pod klinikę – lokal z salą operacyjną 25355519 15760377 Do wynajęcia lokal pod placówkę medyczną - 302 m²Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 302 m² (powierzchnia użytkowa 262,5 m² + 15% części wspólnych), idealnie przystosowany do prowadzenia działalności medycznej.Parametry i układ pomieszczeń:-wy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 667 PLN (72 zł/m2)

1
-
302 m2
-
15894088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27922993 15894088 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Buska na Krzykach.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 3 piętrze o powierzchni ok. 60 m2 składają się:- 3 niezależne pokoje,- osobna kuchnia z oknem,- łazienka,...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (46 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15793875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26050293 15793875 Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową -  74 m kw. Hala produkcyjna 1826m kw. wysoka moc energetyczna-1000KW. Jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowo- socjalnej 200m kw. położonej na trzech ko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

50 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
1850 m2
-
15824000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635131 15824000 Do wynajęcia powierzchnie biurowe 100m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania rozkładu, standardu i wyposażenia pomieszczeń do potrzeb najemcy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 088 PLN (61 zł/m2)

11
-
100 m2
2003
15823998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635128 15823998 Do wynajęcia powierzchnie biurowe 20m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania rozkładu, standardu i wyposażenia pomieszczeń do potrzeb najemcy....

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 PLN (61 zł/m2)

11
-
20 m2
2003
15823997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635127 15823997 Do wynajęcia powierzchnie biurowe 150m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania rozkładu, standardu i wyposażenia pomieszczeń do potrzeb najemcy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 132 PLN (61 zł/m2)

11
-
150 m2
2003
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15890138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27872062 15890138 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY DOM , tuż za Muchoborem Wielkim W SMOLCU, NOWE OSIEDLE, SZYBKI DOJAZD DO AOW 4 SYPIALNIE, 2 ŁAZIENKI, GARAŻ, OGRÓD Do wynajęcia komfortowy dom szeregowy w Smolcu, ul. Śliwkowa Zapraszam do wynajęcia przestronnego i ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 499 PLN (36 zł/m2)

5
2
180 m2
-
15613945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485962 15613945 W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach od 15 do 460 m. kw . Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokal użytkowy usytuowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 PLN (37 zł/m2)

11
-
27 m2
-