• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 219

15894227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27933563 15894227 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2019 roku - ul. Jutrzenki (Krzyki). Mieszkanie ma 56m2 - jest bardzo funkcjonalne i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju biurow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2019
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15893456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27911379 15893456 Jagodnolokalgastronomicznywynajemokazja160m2Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a’la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy ul. Buforowej. Maksymalne obłożenie ok. 120 osób. Lokal 160 m2, wiata dobud...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 501 PLN (78 zł/m2)

11
-
160 m2
2019
15893740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zadbane 3-pokojowe z loggią. Dostępne od zaraz 27917684 15893740 Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej. Klatka schodowa po remoncie.Lokal jest w pełni rozkładowy, jasny oraz gotowy do wprowadzenia od zaraz.UKŁAD POMIESZCZEŃ:przestronny przedpokój wyposażo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15834023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal z witryną na Krzykach 26745290 15834023 Do wynajęcia bardzo jasny lokal narożny z dużymi witrynami.- 2 wejścia od strony ulicy+ możliwość dodatkowego wejścia od strony podwórza ( np. jako strefa dostaw)-dodatkowo-powierzchnia magazynowa, z której można korzystać (zejście schodkami z powier...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (91 zł/m2)

11
-
126 m2
-
11533928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną, pod gastronomię, gotowy 4459 11533928 Lokal (pow. ok. 60 m2) z dużą witryną, idealny do prowadzenia działalności gastronomicznej. Wykończony dobrej jakości materiałami, zadbany, gotowy do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy usytuowanej na Przedmieściu Oławskim przy uli...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 500 PLN (125 zł/m2)

2
-
60 m2
-
14765489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 182580 14765489 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego obiektu magazynowo-produkcyjnego z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 816 m.  W skład nieruchomości wchodzi przestronna część magazynowo-produkcyjna o powierzchni 658 m, z wyso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

25 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
816 m2
-
15893541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27913724 15893541 Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami Wroclavią a Skytower, Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 PLN (82 zł/m2)

2
-
14 m2
1975
15433865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 18440439 15433865 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Zapraszam do wynajmu pięknie wykończonego domu wolnostojącego o powierzchni 250 m2!Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w samym sercu Ołtaszyna, oferując nie tylko wygodę lokalizacyjną, ale także bogac...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (40 zł/m2)

6
-
250 m2
1995