• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Zabrze

Znalezionych ofert: 21

15845791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869796 15845791 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 6 pomieszczeń, wiatrołapu, korytarza i WC. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna i c.o. (aktualnie c.o. odłączone). Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w peryf...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 845 PLN (29 zł/m2)

11
-
169 m2
-
15845848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870610 15845848 Lokal usytuowany w budynku mieszkalno-usługowym, wybudowanym w technologii tradycyjnej. Lokal położony na parterze, składający się z 4 pomieszczeń. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 288 PLN (29 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15845790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869809 15845790 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 7 pomieszczeń, wiatrołapu, korytarza i WC. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna i c.o. (aktualnie c.o. odłączone). Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w peryf...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

5 367 PLN (29 zł/m2)

11
-
187 m2
-
15891343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27894914 15891343 Grzybowice. Nowy komfortowy i funkcjonalny apartament z garderobą, balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym. Usytuowany w nowym budynku, posadowionym na zielonym i spokojnym ogrodzonym terenie. Składający się z dużego salonu z...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15680069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23818198 15680069 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Wolności 294 w Zabrzu. Idealny pod butik, biuro obsługi czy salon kosmetyczny.Sala ekspozycyjna o powierzchni 22,30m2, pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 1...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 PLN (90 zł/m2)

11
-
30 m2
1900
15140587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10755467 15140587 Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności. Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwością dowolnej przebudowy. Obecnie w lokalu jest zakład fryzjer...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15491102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757343 15491102 Budynek hali w konstrukcji mieszanej - stalowej wypełnionej murowaną cegłą, wymiary budynku głównego: - długość 57,2m - szerokość 11,6m, część dobudowana od płn - zach. o wym. 18m długości i 6,1m szerokości Suwnica 5t - NIE DZIAŁA - OPCJA...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

12 000 PLN (16 zł/m2)

11
-
774 m2
-
15229997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13315878 15229997 DOSTEPNE OD 01 CZERWCA 2026 Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Zabrzu przy ulicy Niemcewicza - blisko od Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Śląskiej Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie: ...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15401114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 17714449 15401114 Zabrze ul. Witosa Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - Przedpokoju z Aneksem Kuchennym(lodówka, mikrofalówka, płyta grzewcza) - ...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 200 PLN (60 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15701836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24224992 15701836 Na wynajem lokal biurowo-usługowy o pow. 67,23 m2 położony na parterze w biurowcu Luiza. Lokal składa się z: dużej powierzchni biurowo-usługowej o pow. 57,09 m2; zaplecza sanitarnego z toaletą; archiwum.Lokal o wysokim standardzie; wyremontowany, wyp...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 420 PLN (36 zł/m2)

11
-
67.23 m2
2016
15728187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24738866 15728187 Na wynajem lokal biurowy o pow. 52,40 m2 położony na II piętrze w biurowcu Luiza. Lokal typu open space, do adaptacji przez Klienta, posiada dostęp do węzła sanitarnego.Podłoga w lokalu pokryta jest wykładziną PCV, sufity podwieszane, w lokalu wymien...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

1 572 PLN (30 zł/m2)

11
-
52.4 m2
2016
15881522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27636191 15881522 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – ZABRZE, UL. HEWELIUSZANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,50 m², zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Heweliusza. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.UKŁAD MIESZKANIA:- przestronny salon z ane...

Zabrze (Mikołaja kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 400 PLN (36 zł/m2)

2
1
67 m2
2023