• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 139

15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15714529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24463393 15714529 Grochów - Dom - 12 bliźniaka - w cichej części Olszynki Grochowskiej - TYLKO NA 10 miesięcy(do 31 marca 2026 roku)pow. użytkowa 103 m24 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, podpiwniczenie pod połową domu. Wszystkie media miejskie, dodatkowo siła w garażu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
130 m2
1957
15888852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27830504 15888852 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmij bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (68 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15562884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21385323 15562884 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15845083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26850537 15845083 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka o powierzchni całkowitej 150 mkw., z przestronnym ogródkiem, położonego w dzielnicy Wawer.Dom znajduje się w cichej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do Wału ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
150 m2
2024
15886867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770728 15886867 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę przestronny i funkcjonalny dom położony na Bielanach, przy ul. Loteryjki, w sąsiedztwie lasu. Na cele mieszkalne, bądź działalności gospodarczej (biuro). Dom o powierzchni użytkowej 200 m2, s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15886865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770726 15886865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznicem oraz kotłownia i garaż. Piętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (61 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15774007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom z ogrodem i tarasem | Garaż | Saska Kępa 25645825 15774007 Dom z ogrodem na wynajem 160 m² Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m², położonego w sercu zielonej i prestiżowej Saskiej Kępy - przy ul. Dąbrowieck...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (88 zł/m2)

5
2
160 m2
1954
15886549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27761843 15886549 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej,Dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ) .Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymaga...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (54 zł/m2)

5
-
350 m2
-
15885786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27740855 15885786 DOM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA STARYM WILANOWIE. Nowoczesny budynek w wysokim standardzie, który spełni oczekiwania bardzo wymagającego klienta.Rozkład:- Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC ,garderoba,- Piętro: 3 sypialnie (garderoba) 2 łazienki - ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

5
3
360 m2
2008