• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Bystrzyca Kłodzka Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kłodzka, Kolejowa i Bystrzyca

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15875079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z biurami w doskonałej lokalizacji! 27525501 15875079 Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjno -biurowy o łącznej powierzchni: - hala z rampą -1894 m2,- biuro z magazynami 1000 m2- działka 11 000.0 m2Cały obiekt zadbany, czysty, suchy, odpowiednio docieplony, monitorowany.Teren w całości ogrodzony z...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

37 880 PLN (20 zł/m2)

11
-
1894 m2
1970
15621300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super lokal w atrakcyjnej lokalizacji. 22624989 15621300 Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 549 m2 wraz zapleczem socjalno-sanitarnym.Lokal znajduje się na parterze  dwupiętrowego budynku.Wymiary powierzchni bardzo dobrze widoczne na rzucie tego lokalu.Wysokość pomieszczeń to 300,0cmW lokalu na po...

Milejowice (Mazowieckie, gm. Zakrzew)

11 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
549 m2
-
12354776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala/magazyn blisko centrum 21806246 12354776 UWAGA!!!Dwie, połączone ze sobą, hale produkcyjno-magazynowe z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 1800 m2 (2 x 900 m2). Istnieje możliwość najmu mniejszej powierzchni,Alarm. Okablowanie: monitoring i telefon. Podliczniki na wodę i prąd. ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 300 PLN (17 zł/m2)

11
-
900 m2
-
14969479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom weselny w super lokalizacji. 5817539 14969479 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE DO WYNAJĘCIA funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnymi...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

18 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
900 m2
-
13114903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE LOKALE HANDLOWE 4551 13114903 UWAGA!!!Do wynajęcia lokale w nowo powstałym Centrum Handlowym o powierzchni  403,0 m2. Są  również  dostępne mniejsze powierzchnie 200 i 100 m2 40 zł m2Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Cena najmu 38,0złm2netto plus opł...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 314 PLN (38 zł/m2)

1
-
403 m2
-
15845847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870602 15845847 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 4 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 229 PLN (30 zł/m2)

11
-
107 m2
-
15894202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933387 15894202 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,68 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 246 PLN (38 zł/m2)

2
-
33 m2
1980
15894213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933384 15894213 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933382 15894210 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 993 PLN (95 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15894209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27933375 15894209 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 16,93 m2 na warszawskiej Pradze Północ, na parterze w budynku warsztatowym niedaleko Dworca Wileńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15771386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro gotowe do pracy od zaraz 25580857 15771386 Biuro dostępne od zaraz, przygotowane dla 6 stanowisk pracy, mieści się na 3. piętrze budynku klasy A w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesowych Warszawy.Czynsz: 4 140 PLNKoszty eksploatacyjne: 2 760 PLNCałkowita cena: 6 900 PL...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 140 PLN (138 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15816193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kuchnia cateringowa, wyposażenie w cenie 26609471 15816193 Do wynajęcia lokal 170 m2 w budynku wolnostojącym, Targówek Zacisze.Dwa wejścia, odbiór sanepidu, idealny dla firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, produkcją posiłków, garmażem, zdrową żywnością lub cukiernictwem, do uruchomienia od zaraz. W...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (117 zł/m2)

11
-
170 m2
-