• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Człuchów Wołodyjowskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wołodyjowskiego i Człuchów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15889035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27841897 15889035 Jagodnolokalgastronomicznywynajemokazja160m2Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a’la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy ul. Buforowej. Maksymalne obłożenie ok. 120 osób. Lokal 160 m2, wiata dobud...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 501 PLN (78 zł/m2)

11
-
160.01 m2
2019
15844036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26820078 15844036 Do wynajęcia restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, prosperujący biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Do wynajęcia dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Raszkowa...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

7 000 PLN (9 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15890166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27873794 15890166 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 182 PLN (76 zł/m2)

11
-
593 m2
2001
15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
14937888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5127317 14937888 REZERWACJADo wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiącym uczęszczany ciąg pieszy prowadzący z centrum miasta w kieru...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (115 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15890905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883638 15890905 Hala magazynowa o pow. 865 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym znajdująca się na trzeciej kondygnacji budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Hala posiada dwa wejścia z dw&...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

8 500 PLN (10 zł/m2)

11
-
865 m2
1975
15890869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883636 15890869 Lokal handlowo-usługowy o pow. 136 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Lokal posiada dwa wejścia bezpośrednio...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

2 500 PLN (18 zł/m2)

11
-
136 m2
1975
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024
15628067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22798716 15628067 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 990 PLN (65 zł/m2)

7
-
446 m2
-
15618815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574012 15618815 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (60 zł/m2)

9
-
233.4 m2
-