• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Dawidy Bankowe Boryny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dawidy, Boryny i Bankowe

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15886502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno, lokal usługowy , najem, 115m2 27760458 15886502 NAJEM 115 m2 LOKAL USŁUGOWY, 9 POMIESZCZEŃ PIASECZNO 7000 brutto złPrzedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie.2 wejścia bezpośrednio od ulicy, duże witryny, możliwo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

7 000 PLN (61 zł/m2)

9
-
115 m2
-
15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15893117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899987 15893117 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.62,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 371 PLN (71 zł/m2)

1
-
62 m2
1975
15888602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27818440 15888602 Super lokalizacja przy stacji PKP : Bezinwazyjny parking podziemny . Szeroki wjazd i dogodny wyjazd . Możliwość parkowania również busa. Monitoring przez całą dobę:...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

300 PLN (25 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15888601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27818436 15888601 Super lokalizacja przy stacji PKP : Parking za automatyczną barierką . Umowa i czas wynajmu dowolna . Szeroki wjazd i dogodny wyjazd . Możliwość parkowania również ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

170 PLN (14 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15846355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26882779 15846355 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i WC. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłosz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

602 PLN (23 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15845984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872868 15845984 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i WC. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, CO. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

1 603 PLN (25 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15845853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870616 15845853 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 3 pomieszczeń. Instalacje: elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłos...