• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Gliwice

Znalezionych ofert: 36

15785353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25876897 15785353 Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy usytuowany na pierwszym piętrze od strony galeriibalkonu naszego budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Gliwicach Czynsz najmu 4.123,94 zł brutto miesięcznie (do negocjacji) + media. Przy ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 123 PLN (41 zł/m2)

11
-
101 m2
-
15894950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952985 15894950 Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 54m 2 usytuowany w budynku przy Nowym Świecie doskonale nadaje się na różnego typu działalność, salon kosmetyczny, może kawiarnia, cukiernia -( istnieje możliwość wystawieni...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 500 PLN (46 zł/m2)

11
-
54 m2
1960
15891278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27893707 15891278 Do wynajęcia lokal usługowy 82m2 w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym 5 lokalowym zlokalizowanym w Gliwicach przy ul. Kozielskiej w okolicach nr 489 dz. nr 214 i 217 obręb Kozłówka.Lokalizacja:Położenie budynku przy drodze powiatowej ul. Kozielsk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 500 PLN (55 zł/m2)

1
-
82 m2
-
15491231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 19757270 15491231 Przedstawiam do wynajęcia halę o powierzchni 1500m2 wraz z towarzyszącą powierzchnią biurowo-socjalną Parametry: - Posadzka epoksydowa - Doświetlenie światłem dziennym przystosowane do produkcji - Świetliki z funkcją przewietrzania - Rampa dostaw...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

37 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
13332288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1621966 13332288 Do wynajęcia przedstawiam halę na dowolną działalność produkcyjną, usługową, magazynową - tereny przemysłowo-usługowe oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania jako 6PU. Hala w głównej części ma powierzchnię 730 m2, a jej wymiary to...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

25 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
1280 m2
-
15576797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21686354 15576797 Wynajem nieruchomości składa się z: Biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic). Okno obok drzwi wejściowych. Wnętrze białe, z zewnątrz kolor antracyto...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 750 PLN (49 zł/m2)

11
-
76 m2
-
15394933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17584331 15394933 Szukasz miejsca do pracy dla siebie lub dla swojego zespołu Posiadamy do wynajmu lokale biurowe położone w Gliwicach przy ulica Jana Pawła II. Budynek jest świetnie położony w samym centrum miasta. Biura znajdują się na drugim piętrze w budy...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

5 790 PLN (30 zł/m2)

11
-
193 m2
-
15814462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636986 15814462 Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy z witryną z wejściem bezpośrednio przy z ulicy Kaczyniec w Gliwicach. Obecnie powierzchnia podzielona jest na II części-główna ok 26 m 2 oraz zaplecze z dwoma WC. o powierzchni ok ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 900 PLN (75 zł/m2)

11
-
52 m2
-
12785814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85672 12785814 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia, w różnej konfiguracji pomieszczeń, nowo wybudowany pasaż handlowy w ścisłym centrum Gliwic ( 50 m od Rynku ). Obiekt jest nowoczesny i można w nim prowadzić wszelkiego rodzaju działalność: handlową, usługową, gas...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

39 150 PLN (45 zł/m2)

11
-
870 m2
-
15803235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26289561 15803235 Najważniejsze atuty lokalu:1. Lokalizacja: Lokal usytuowany przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu, gwarantuje świetną widoczność i łatwy dostęp dla klientów.2. Dwa niezależne wejścia: Idealne rozwiązanie dla działalności wymagającej podzia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
70 m2
-
12273121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 686726 12273121 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

825 PLN (55 zł/m2)

1
-
15 m2
-
14083659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103164 14083659 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

4 750 PLN (50 zł/m2)

3
-
95 m2
-