• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 75

15856319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27087895 15856319 Do wynajęcia lokal o powierzchni 73 m2 zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc . Korzystna lokalizacja: w promieniu 600m liczne sklepy i instytucje, Szpital Miejski 200m, Galeria Korona. Dostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy oraz na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 765 PLN (93 zł/m2)

11
-
73 m2
2011
15895955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27964504 15895955 Do wynajęcia hala garażowa jako magazyn o powierzchni 216 m2 w budynku mieszkalnym usytuowanym w centrum Kielc przy ul. 1 Maja. Wjazd z boku budynku bramą garażową. Wymiary bramy: 2,10 m x 3,54 m. Hala wysokość 2,00 do 2,89 m. Dostęp dla os...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 970 PLN (37 zł/m2)

11
-
216 m2
2019
15895954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27964503 15895954 Do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 153,56 m2 , usytuowany na parterze 4-piętrowego nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. 1 Maja w ścisłym centrum Kielc. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim . Dostęp dla osób n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 610 PLN (43 zł/m2)

11
-
153 m2
2019
13869440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2174013 13869440 Do wynajęcia lokal na serwis, punkt techniczny o pow. 18 m2, wejściem bezpośrednio z ulicy, zlokalizowany w piwnicy budynku w centrum Kielc. Lokal składa się z jednego pomieszczenia z niewielkim oknem i WC. Na posadzce gres. Instalacja Interne...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

369 PLN (21 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15414058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18005560 15414058 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,84 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wyn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 230 PLN (49 zł/m2)

11
-
25 m2
1955
15484396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595633 15484396 Do wynajęcia lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję luksusowego salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal moż...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15345614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16392685 15345614 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 900 PLN (39 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15414120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18006298 15414120 Do wynajęcia lokal o powierzchni 31,95 m2 zlokalizowany na parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta . Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze Czynsz najmu wyno...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 PLN (52 zł/m2)

11
-
31 m2
1955
15472979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19350818 15472979 Do wynajęcia lokal o powierzchni 19,40 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wynosi 750,00 netto (brutto 922,50) + media (woda, ścieki...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

922 PLN (49 zł/m2)

11
-
19 m2
1955
15414019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18003818 15414019 Do wynajęcia lokal o powierzchni 11,90 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 PLN (56 zł/m2)

11
-
11 m2
1955
14178142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2492861 14178142 Do wynajęcia lokal o powierzchni 12,70 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność biurową lub usługową. Koszty utrzymania: czynsz najmu 500 PLN n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 PLN (51 zł/m2)

11
-
12 m2
-
14771256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 185800 14771256 Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc przy ul. Tarnowskiej, w miejscu o dużym przepływie ludności. W skład pomieszczeń lokalu wchodzą: - sala główna (pow. ok. 84 m2), - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 534 PLN (87 zł/m2)

11
-
87 m2
2016