• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Koszyce Wielkie Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkie, Szkolna i Koszyce

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15888081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801969 15888081 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15888065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801967 15888065 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 PLN (37 zł/m2)

1
-
37 m2
1980
15888095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801965 15888095 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,16m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (37 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15886904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27771338 15886904 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.55,83 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 233 PLN (41 zł/m2)

1
-
55 m2
1980
15870039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417803 15870039 Do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: - dwóch pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia sanitarnego, - pomi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15336549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16146862 15336549 Do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni ok. 122 m2 zlokalizowany w Masłowie Pierwszym. Biurowiec składa się z: - 6 pomieszczeń o powierzchniach ok. 11m2 - 13m2; - recepcji o powierzchni 27 m2, - oraz pomieszczenia sanitarnego o powi...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

2 500 PLN (20 zł/m2)

11
-
122 m2
-
15302443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15217386 15302443 Do wynajęcia teren i budynki ośrodka narciarskiego w Niestachowie zlokalizowane w Górach Świętokrzyskich w Niestachowie, w gm. Daleszyce, 12 km od Kielc. Budynek, o pow. ok. 300 m2, z poddaszem użytkowym i zadaszoną, przeszkloną wiatą, ...

Daleszyce (Niestachów) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

7 995 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2006
14149326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3423363 14149326 Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku. W odległości 200 m przystanek autobusowy i klub fitness. Sklep spożywczy ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 271 PLN (158 zł/m2)

11
-
65 m2
1995
14703172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 165790 14703172 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz z dużymi widocznymi oknami od ulicy. Kl...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 505 PLN (37 zł/m2)

11
-
95 m2
1880
14432327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 127426 14432327 Do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskiej E67 (droga S8) biegnącej z Finlandii do Czech. Sieć drogowa zapewni...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

104 473 PLN (27 zł/m2)

11
-
3800 m2
-
14365334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44830 14365334 Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Warszawy - 18 km. Lokal open space 360 m2, zlokalizowany na 2 pięt...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 320 PLN (12 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15892424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898736 15892424 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...