• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 348

15893273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906285 15893273 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej uli...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15893289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906282 15893289 LOKAL NA BIURO, KANCELARIE, GABINET - KROWODRZA * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na 4 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (44 zł/m2)

11
-
54 m2
1969
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15893069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899788 15893069 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15591762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22014930 15591762 Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (Łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, I piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po generalnym remoncie, w trakcie wykończenia wewnątrz. Mo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
310 m2
2024
15892424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898736 15892424 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
64 m2
1993