• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mogilany Klonowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mogilany i Klonowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15439031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa z suwnicą 18568228 15439031 Do wynajęcia hala magazynowa 1.200 m2, Radom, Potkanów.Wymiary 84x18m, wysokość 11m, część przeznaczona do najmu jest oddzielona słupkami. Do wyłącznej dyspozycji Najemcy suwnica 8T. Posadzka niepylna 12 tm2. Brama wjazdowa pod samochód ciężarowy typ...

Radom (Potkanów) (Mazowieckie, gm. Radom)

21 600 PLN (18 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15433953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie biuro w prestiżowej lokalizacji 18442066 15433953 Do wynajęcia 2-pokojowe biuro 35m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2023r., Wola Mirów.Idealne na kancelarię, siedzibę niewielkiej firmy, punkt spotkań z klientami. Można wywiesić baner reklamowy od strony ul. Grzybowskiej. Również na cele mieszkaniow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (117 zł/m2)

11
-
35 m2
2023
15875180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525728 15875180 Lokal biurowy 33 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 33 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum Gliwi...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 549 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15896640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984807 15896640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,15m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

646 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15896636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984803 15896636 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 376 PLN (37 zł/m2)

1
-
64 m2
1980
15896638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984802 15896638 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,95 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 293 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15835337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 24H- all inclusive-Wola przy metrze! 26745315 15835337 Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dla kogoś kto potrzebuje kreatywnej przestrzeni tylko dla siebie, jak również dla rozwijających się firm dbaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (120 zł/m2)

11
-
60 m2
2023
15896543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982045 15896543 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 422 PLN (108 zł/m2)

1
-
532 m2
2010
15896497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27981185 15896497 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 770m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 718 PLN (113 zł/m2)

1
-
770 m2
2008
15896583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982614 15896583 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 230 PLN (66 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15895620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962975 15895620 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP, Komunikacja - 2 min pies...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2017