• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mogilany Klonowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mogilany i Klonowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15407549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie biuro, klimatyzacja 17864738 15407549 Do wynajęcia biuro 35m2, piętro 113 z windą, Mokotów Stegny.Idealne dla niewielkiej firmy. Jest możliwość elastycznego zwiększenia najmowanej powierzchni.Cena: 2310 zł (65 złm2) netto + 25złm2 opłaty administracyjne i media. Wymagana kaucja.Pomieszcz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 310 PLN (66 zł/m2)

1
-
35 m2
2003
15613945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485962 15613945 W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach od 15 do 460 m. kw . Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokal użytkowy usytuowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 PLN (37 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15896667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984960 15896667 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 956 PLN (152 zł/m2)

2
-
26 m2
2017
15889658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856731 15889658 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 103 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 150 PLN (50 zł/m2)

3
-
103 m2
1965
15591536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22009255 15591536 Lokal gotowy do wejścia o powierzchni około 32 m2 na parterze w Rybniku przy ul. Powstańców Śląskich 2. Wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu zero (bez schodów), duża witryna. Lokal posiada WC. Ogrzewanie w lokalu jest elektryczne (kurtyna powie...

Rybnik, Powstańców Śl.

1 999 PLN (62 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15846356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26882776 15846356 Lokal usytuowany w przyziemiu, składający się z 10 pomieszczeń. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Lokal wymaga remontu. Ogłosze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 077 PLN (23 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15845983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872865 15845983 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i sanitariatu. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, C.O. Wejście do lokalu od frontu budynku. Lokal wymaga odświeżenia Ogłoszenie nie stanowi oferty han...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 337 PLN (23 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15845852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870612 15845852 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń. Instalacje: wodnokanalizacyjna oraz elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku i z klatki schodowej. Położenie w peryferyjnej dzielnicy miasta. Lokal wymaga odświeżenia. ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

1 596 PLN (25 zł/m2)

11
-
64 m2
-
15845851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870611 15845851 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 1 pomieszczenia. Instalacje: elektryczna, wodna. Brak ogrzewania. Wejście do lokalu od frontu budynku z placu przed budynkiem. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi of...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

4 388 PLN (28 zł/m2)

11
-
157 m2
-
15845792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869799 15845792 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 10 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga odświeżenia. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 027 PLN (30 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15894345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27940435 15894345 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 138,61 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 316 PLN (60 zł/m2)

1
-
138 m2
1999
15897034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27993002 15897034 LOKAL BIUROWY 73m2 PU, parter, w nowoczesnym budynku biurowym 1000 m2. Lokal składa się z trzech pomieszczeń biurowych, 32 m2, 28 m2 i 13 m2. Wspólne pomieszczenie socjalne + kuchnia 15 m2. Klimatyzacja, sieć komputerowa, światłowód. 2 miejsca park...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 015 PLN (55 zł/m2)

11
-
73 m2
-