• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Piaseczno Piaseczno

Znalezionych ofert: 36

15886502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno, lokal usługowy , najem, 115m2 27760458 15886502 NAJEM 115 m2 LOKAL USŁUGOWY, 9 POMIESZCZEŃ PIASECZNO 7000 brutto złPrzedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie.2 wejścia bezpośrednio od ulicy, duże witryny, możliwo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

7 000 PLN (61 zł/m2)

9
-
115 m2
-
15889447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażony lokal gastro/catering, Piaseczno 27850387 15889447 LOKAL GASTRONOMICZNY WYNAJEM 60M2 PIASECZNO UL. PUŁAWSKA 5400zł Do wynajęcia lokal biurowy składający się z kilku pomieszczeń zgodny z wymogami sanepidu do prowadzenia gastronomii o powierzchni 60 m², zlokalizowany w budynku użytkowym  małym c...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 400 PLN (90 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15888602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27818440 15888602 Super lokalizacja przy stacji PKP : Bezinwazyjny parking podziemny . Szeroki wjazd i dogodny wyjazd . Możliwość parkowania również busa. Monitoring przez całą dobę:...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

300 PLN (25 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15618175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22557807 15618175 Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty za media. W sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe or...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (82 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15762403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25404164 15762403 Nowy magazyn o powierzchni 130m z pomieszczenie socjalnym ok. 12m i łazienką 12m, Wysokość magazynu 4m, dojazd kostką brukową, media woda miejska, gaz, prąd, siła (oddzielne liczniki),Czynsz 6600 zł plus opłaty licznikoweTreść niniejszego ogłoszenia ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 000 PLN (46 zł/m2)

1
-
130 m2
-
15752122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25153774 15752122 Lokal usługowo handlowy położony na parterze o powierzchni 80 m2.Lokal składa się z pomieszczenia handlowo usługowego o powierzchni 48 m2, łazienka 2.5 m2, pomieszczenie socjalne 5 m2, gabinet 9 m2.Przy lokalu znajdują się miejsca postojowe przynależ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 300 PLN (54 zł/m2)

1
-
80 m2
2005
15889292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846759 15889292 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m, położony na parterze w czteropiętrowym bloku.Lokal składa się z pomieszczenia usługowo-handlowego, zaplecza socjalnego oraz łazienki.Czynsz najmu wynosi 3000 zł miesięcznie, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2000
15888601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27818436 15888601 Super lokalizacja przy stacji PKP : Parking za automatyczną barierką . Umowa i czas wynajmu dowolna . Szeroki wjazd i dogodny wyjazd . Możliwość parkowania również ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

170 PLN (14 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15487289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn hala magazynowa Piaseczno brama 0 19666288 15487289 Do wynajęcia moduł magazynowy w Piasecznie 2150 mkw.Możliwość wynajęcia do 130 mkw biura. Minimalna powierzchnia biurowa ok. 20 mkw w cenie 50 zł za 1 mkwLokalizacja świetna do prowadzenia działalności logistycznej i handlowej6 minut do ul. Puławskie...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

62 350 PLN (29 zł/m2)

11
-
2150 m2
-
15370477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro, usługi, magazyn produkcja 17014822 15370477 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu  utrzymanego w doskonałym stanie technicznym i wizualnymi budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1100 m2.  Powierzchnia dedykowana  pod działalność usługowo - biurową (siedziba firmy...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

50 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
11898771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 81392 11898771 Budynek biurowy położony w centrum Piaseczna.Wynajem budynku składającego się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 242,90 m2.Rozkład: Parter 49 m2, piętro pierwsze 96 m2, piętro drugie 97 m2.Czynsz wynosi 60 złm2 plus podatek VAT plus opłaty ek...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

14 520 PLN (60 zł/m2)

11
-
242 m2
-
7757098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 77653 7757098 Lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 205 m2 znajdujący się w Piasecznie w budynku z 2009 roku.Lokal skład się z sześciu nie zależnych pokoi plus dwie łazienki.Czynsz 6500 zł netto plus media licznikoweTreść niniejszego ogłoszenia nie stan...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 500 PLN (32 zł/m2)

6
-
205 m2
-