• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Piekary Śląskie Bytomska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śląskie, Piekary i Bytomska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15897561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006458 15897561 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 623 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15896617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984061 15896617 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2750m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

60 500 PLN (22 zł/m2)

1
-
2750 m2
2025
15896133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27970791 15896133 Oferta bez prowizji Magazyn dostępny od zaraz. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Lokal na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, Portów, obwodnicy, autostrady ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 750 PLN (21 zł/m2)

1
-
750 m2
2010
15893735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27917685 15893735 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem wolnostojący obiekt handlowo – usługowy o powierzchni ok 70 m.kw.Lokal w układzie open space, z dostępem z poziomu „0” dwóch bram wjazdowych oraz drzwi wejściowych – 90 cm....

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 PLN (70 zł/m2)

1
-
70 m2
2005
15867861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355096 15867861 Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open space, wydzielone biuro, toaleta, łazienka.Lokal bardzo dobrze ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
250 m2
2024
15861806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27212860 15861806 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Po...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

32 000 PLN (36 zł/m2)

12
-
893 m2
2008
15861805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212859 15861805 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza.Standard budynku:- ochrona,- monitoring,- windy,- parking naziemny,- zasilanie awaryjne,- dostęp 24h.Lokale po remoncie wyposażone w:- klimatyza...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 614 PLN (37 zł/m2)

12
-
422 m2
1995
15852829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27041713 15852829 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 3500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

77 000 PLN (22 zł/m2)

1
-
3500 m2
2025
15852358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27028284 15852358 Oferta bez prowizji Nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe biuro o powierzchni 200m2. Nietuzinkowy lokal z dostępem do zielonego tarasu, salki rekreacyjnej oraz indywidualnymi miejscami parkingowymi.Biuro składa się z pokoi biurowych, recepcji, sali k...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 980 PLN (59 zł/m2)

4
-
220 m2
2021
15847395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26911921 15847395 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kwLokal nadaję się zarówno na działalność handlowo – usługową jak i na cele biurowe.Niewątpliwym atutem jest dostęp do lokalu z ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 000 PLN (104 zł/m2)

6
-
115 m2
2000
15835409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26714601 15835409 Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron. Lokal w formie open space z wydzieloną toaletą. Możliwość d...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (92 zł/m2)

1
-
65 m2
2008