• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Umiastów Szyszkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Umiastów i Szyszkowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15786408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25909263 15786408 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Przykładowe pomieszczenie biurowe składające się z trzech p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 225 PLN (54 zł/m2)

1
-
60 m2
1925
15861672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27210504 15861672 Do wynajęcia lokal handlowy z wejściem z ulicy, położony u zbiegu ul. Malborskiej i Szkolnej.Lokal składa sie z 4 pomieszczeń, oraz zaplecza z łazienką i toaletąLokal idealny na siedzibę firmy lub sklep.Media opomiarowane. ogrzewanie centralne gazowe...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (45 zł/m2)

4
-
110 m2
2008
15833694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26834738 15833694 Do wynajęcia na okres 3,5 roku nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 291,15 m, zlokalizowany na 1szym piętrze prestiżowego budynku przy ul. Tischnera w Krakowie. lokal jest w pełni wykończony i częściowo umeblowany ( zabudowane szafy, kuchnia). Lok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

19 565 PLN (67 zł/m2)

5
-
291 m2
2022
15794502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073361 15794502 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego.Lokal położony jest posrodku pietra - nie ma więc okna. Swiatło wpada przez szklane szyby mleczne od sufitu i sztuczne oświetlenie jest bardzo mocne i nie odstaje od...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 784 PLN (41 zł/m2)

1
-
44 m2
2017
15794476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073343 15794476 Do wynajęcia biuro o powierczhni 110 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, dostępu do wspólnych toalet. W lokalu można też zaaranżować własny aneks kuchenny( są przyłącza)Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gos...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

6 002 PLN (55 zł/m2)

4
-
110 m2
2020
15794469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073342 15794469 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33m2 w formie otwartej przestrzeni.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal świeżo wykończony, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Części w...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
-
33 m2
2020
15794490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073329 15794490 Do wynajęcia prestiżowa willa położona na Woli Justowskiej.Budynek o pow. całkowitej 438 m2 oraz drugi budynek z trzystanowiskowym garażem, serwerownią oraz użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 135 m2. Łączna powierzchnia całkowita obiektów to 573 m...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

23 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
573 m2
-
15897982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28016755 15897982 Warszawa - Do wynajęcia: Biuro serwisowane dla 2 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (300 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (20 zł/m2)

4
1
76 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900