• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 856

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15896703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986284 15896703 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 180 m2 na poziomie parteru , w okolicach ul. Włókienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (30 zł/m2)

1
-
180 m2
-
15896705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986282 15896705 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 25 m2 na poziomie piwnicy , w okolicach ul. Włókienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez prowizji od Najemcy-------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 PLN (28 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15896706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986283 15896706 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 760 PLN (28 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15896704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986285 15896704 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 120 m2 na poziomie parteru , w okolicach ul. Włókienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (30 zł/m2)

1
-
120 m2
-
15896697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27986176 15896697 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 312 PLN (72 zł/m2)

2
-
46 m2
2002
15896701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27986175 15896701 wynajmę lokal po kebabie z urządzeniami duży ruch pieszy jedna z głównych ulic Woli Kasprzaka,lokal ma 100m2 i składa się z głównej sali 70m2+po schodkach antresoli 30m2 posiada łazienkę ,jest przygotowany pod działalność gastronomiczną,mozliwość prz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (150 zł/m2)

11
-
100 m2
2020
15896700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27986179 15896700 Biuro 182 mkw na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Żurawiej.Powierzchnia jest podzielona na gabinety, z w własną kuchnią.Budynek:Reprezentacyjna kamienica biurowa zlokalizowana w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja ( liczne linie autob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 955 PLN (77 zł/m2)

11
-
182 m2
1882
15896698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986177 15896698 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.193,85 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 590 PLN (34 zł/m2)

2
-
193 m2
1980
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15841289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788356 15841289 Do wynajęcia powierzchnia biurowa – 185 m², ul. ŻurawiaOferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 185 m², zlokalizowaną na 2. piętrze ul. Żurawiej.Biuro usytuowane jest w cichej części budynku, od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 185 PLN (77 zł/m2)

11
-
185 m2
1882