• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 876

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15861563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208039 15861563 Wyjątkowy lokal premium Wilanów Top lokalizacja przy rondzieTo nie jest zwykły lokal – to przestrzeń, która buduje markę.Oferujemy na wynajem prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 185,39m², położony w jednej z najbardziej ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 400 PLN (181 zł/m2)

5
-
185 m2
2010
15895032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956146 15895032 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,07 m2 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 PLN (38 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15895019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956144 15895019 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,66 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------Bez prowizji ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 PLN (40 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15876221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w prestiżowej lokalizacji 27532910 15876221 Do wynajęcia lokal 44 m2, parter3, w kamienicy z 1948r., Śródmieście Południowe.Po remoncie w 2022 r., duże witryny od strony ruchliwej ulicy - duży ruch pieszy i samochodowy, możliwość uzyskania zgody na alkohol. Cena: 14000 zł netto + 880 zł czynsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (318 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15897200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27996292 15897200 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.29 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. N...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 524 PLN (122 zł/m2)

1
-
29 m2
1995
15897207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27996290 15897207 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 755 PLN (106 zł/m2)

1
-
26 m2
1995
15897202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27996294 15897202 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 65 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczows...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 898 PLN (122 zł/m2)

3
-
65 m2
1995