• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 848

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15896704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986285 15896704 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 120 m2 na 1 piętrze, w okolicach ul. Włókienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 480 PLN (29 zł/m2)

1
-
120 m2
-
15896703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27986284 15896703 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 180 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Włókienniczej na warszawskim Wawrze, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 220 PLN (29 zł/m2)

1
-
180 m2
-
15878058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587901 15878058 Biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców, supermarketów i galerii handlowych. Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęPowierzchnia gotowa do...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 044 PLN (29 zł/m2)

11
-
245 m2
1997
15816193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kuchnia cateringowa, wyposażenie w cenie 26609471 15816193 Do wynajęcia lokal 170 m2 w budynku wolnostojącym, Targówek Zacisze.Dwa wejścia, odbiór sanepidu, idealny dla firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, produkcją posiłków, garmażem, zdrową żywnością lub cukiernictwem, do uruchomienia od zaraz. W...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (117 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15806750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal pod pełną gastronomię 26352264 15806750 Na wynajem lokal użytkowy 88,14 m2, parter6, w budynku z 2025r. z windą, Bielany Chomiczówka.W stanie deweloperskim, z ogródkiem, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, w nowoczesnym budynku mieszkalnym. Kanały wentylacyjne przysto...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 458 PLN (130 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15800009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z witrynami bez gastro 26202720 15800009 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 140 m2, parter8 w budynku z 1992 r., Wola, Młynów.Duże witryny i miejsce na szyld, wejście od ulicy. Idealny na sklep, salon beauty, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, oprócz gastronomii. Cena: 1...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (90 zł/m2)

11
-
140 m2
1992
15800003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewana hala magazynowa z dużym placem 26202718 15800003 Do wynajęcia hala magazynowa 600 m2, Białołęka Dworska.Idealna do działalności logistycznej, magazynowej lub dystrybucyjnej.Cena: 20 000 zł netto + prąd wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, tylko 8 min. pieszo do przystanków autobusowych,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15774246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksponowany narożny lokal z witryną 25648879 15774246 Lokal do wynajęcia 91,5 m2, parter7, w budynku z 2025r. Praga-Północ, Pelcowizna.Lokal w stanie deweloperskim z wentylacją, do dowolnego przystosowania, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, są dwa wejścia możliwe 2,5-miesięczne wakacje czynszowe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (110 zł/m2)

11
-
91 m2
2025
15773219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na biuro lub usługi 25630999 15773219 Do wynajęcia lokal 60m2, piętro 12, w budynku z 2018r., Targówek, Zacisze.Doskonały na biuro, usługi, gabinety, szkołę językową, pracownię itp. Cena: 3 500zł + media wg zużycia. Kaucja 1-miesięczna. Wygodna lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
60 m2
2005
15718406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży narożny lokal przy ruchliwej ulicy 24552548 15718406 Na wynajem lokal użytkowy 385 m2, parter4, w kamienicy 1950r., Praga-Południe Grochów.Narożny, wykończony, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld. Spory ruch pieszy, obok budynku jest przystanek autobusowy. Lokal idealny pod usługi ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
385 m2
1950