• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15893975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922683 15893975 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15889871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862741 15889871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 247 PLN (65 zł/m2)

7
-
219 m2
1998
15893859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921558 15893859 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 420 PLN (346 zł/m2)

1
-
7 m2
2017
15886514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27761169 15886514 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 380 PLN (103 zł/m2)

1
-
23 m2
1960
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15609881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL NA BIURO | 4 POKOJE | CENTRUM | KAMIENICA 22393755 15609881 LOKAL NA BIURO 4 POKOJE ZABYTKOWA KAMIENICA CENTRUM(English version below)W skrócie:- ul. Szpitalna 5 w samym centrum Warszawy,- 4 pokoje,- 100 m²,- dostępne od zaraz.Idealne na biuro, studio fotograficzne, pracownię artystyczną lub showroom.Budyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (125 zł/m2)

4
-
100 m2
1880
15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

11
-
56 m2
1952
15865302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27292283 15865302 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo jest garderoba. Kuchnia z jadalnią. Łazienka z wanna i prysznicem....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
75 m2
1932
15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15894219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933405 15894219 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 756 PLN (71 zł/m2)

12
-
574 m2
2007
15894220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933404 15894220 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 192 PLN (47 zł/m2)

12
-
536 m2
2015
15894221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933407 15894221 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 250 PLN (47 zł/m2)

6
-
218 m2
2015