• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 205

15877269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku! 27563753 15877269 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 9 pomieszczeń - 195 m2 w tym jedna kuchnia 15 m2 + wspólna łazienka + sala konferencyjna 30 m2. Podana cena uwzględnia parking dla samochodów osobowych w liczbie od 1-5 aut.Opłata administracyjna 25 złm2 - 4875,0...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 900 PLN (51 zł/m2)

11
-
195 m2
1970
15630748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia biurowa w pobliżu Obwodnicy - Osowa! 22855671 15630748 NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta.Obiekt położony jest na ogrodzonym terenie, z placem manewrowym i mi...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 350 PLN (45 zł/m2)

11
-
230 m2
2005
15594724 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku u. Elbląska! 22058595 15594724 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem wynajmu są trzy pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Przedmiotowy lokal stanowi m.in. przeszkloną powierzchnię biurową. Pomieszczenia są klimatyzowane.Do...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 760 PLN (46 zł/m2)

11
-
60 m2
1970
15503058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku! 19987900 15503058 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO:  6 pomieszczeń od zachodniej strony 135 m2  opłata administracyjna 24 zł m2 -  3 240 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą również od 3 do 5 miejsc parkingowych dla samochodów...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 075 PLN (45 zł/m2)

11
-
135 m2
1970
15503076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku! 19987899 15503076 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 5 pomieszczeń 105 m2  opłata administracyjna 24 złm2 - 2 520 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą również od 3 do 5 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych, sprzątania i ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 800 PLN (46 zł/m2)

11
-
105 m2
1970
15170750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11570110 15170750 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni.Powierzchnia lokalu ok. 15 m2, ekspozycja okienna od ulicy Fabrycznej. Na kon...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

950 PLN (63 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15889784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27861622 15889784 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 PLN (70 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
14685334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2973092 14685334 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:POMIESZCZENIE o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność edukacyjno-psychologiczno-pedagogiczną, rehabilitację, gabinet, biuro, działalnoś...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

900 PLN (50 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15889783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27861620 15889783 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15873998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517891 15873998 PRESTIŻOWY LOKAL 108 m² ul. Sokołowska Centrum Siedlec Duża WitrynaSzukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy w jednej z najlepszych lokalizacji w Siedlcach na samym początku...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

4 700 PLN (47 zł/m2)

11
2
100 m2
2009
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15822176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26633171 15822176 Lokal handlowo-usługowy na parterze, z witryną, w doskonałej lokalizacji - Bronowicka 42.Lokal o powierzchni 53,84 m2 do dowolnej aranżacji pod potrzeby przyszłego najemcy, możliwe wykończenie wg uzgodnienia z właścicielem.Lokal położony na parterze ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (100 zł/m2)

11
-
53 m2
2015