• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 195

15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15798233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26165686 15798233 Do wynajęcia nieduże, kompaktowe biuro w budynku biurowym przy Towarowej.Położone na 3 piętrze ( z windą), składa się z 2 pokoi po 15m.kw oraz jednego - na przeciwko - 30 m.kw.Pokoje będą odnowione dla następnego najemcy.Budynek:Budynek biurowy położ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
1992
15889668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27858188 15889668 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 17m2 na parterze na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 105 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1965
15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007
15771645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25591343 15771645 Biuro na Woli w nowoczesnym biurowcu składające się z:19 gabinetów2 sal konferencyjnych2 powierzchni typu open spacekuchnitoaletyBudynek:Biurowiec położony na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Jest to nowoczesny budynek z eleganckimi, szklanymi elewa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 111 PLN (78 zł/m2)

11
-
1384 m2
2014
15889659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27856730 15889659 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
122 m2
1965
15889616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856553 15889616 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (80 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15865117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27288959 15865117 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakierniasuszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni użytkowej. Lokalizacja tuż przy strefie przemysłowej. Usytuowany na pros...