• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15771645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25591343 15771645 Biuro na Woli w nowoczesnym biurowcu składające się z:19 gabinetów2 sal konferencyjnych2 powierzchni typu open spacekuchnitoaletyBudynek:Biurowiec położony na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Jest to nowoczesny budynek z eleganckimi, szklanymi elewa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 111 PLN (78 zł/m2)

11
-
1384 m2
2014
15889659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27856730 15889659 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
122 m2
1965
15889616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856553 15889616 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (80 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15865117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27288959 15865117 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakierniasuszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni użytkowej. Lokalizacja tuż przy strefie przemysłowej. Usytuowany na pros...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

8 300 PLN (26 zł/m2)

11
-
315 m2
1980
15680069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23818198 15680069 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Wolności 294 w Zabrzu. Idealny pod butik, biuro obsługi czy salon kosmetyczny.Sala ekspozycyjna o powierzchni 22,30m2, pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 1...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 PLN (90 zł/m2)

11
-
30 m2
1900
15812374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26489653 15812374 do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowena etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzebHALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I NOWE POMIESZCZENIA BIUROWECzy wiesz, że możemy przygotować dla...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

50 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
1090 m2
-
15412540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 17968397 15412540 W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z hali wysokiego składowania (6m wysokości) o powierzchni 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Dodatkowa powierzchnia biurowa na piętrze (ok. 60 m2).Generalny re...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

7 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15094456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9674064 15094456 Lokal o pow. 22,1 m2 znajduje się na I piętrze w budynku zlokalizowanym w samym sercu Radzymina. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego o powierzchni 22,1 m2. Idealny pod wynajem na Kancelarię Adwokacką, pracownię, jak również na siedzibę firm...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
-
22 m2
1908
15140587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10755467 15140587 Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności. Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwością dowolnej przebudowy. Obecnie w lokalu jest zakład fryzjer...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
32 m2
-